n70 tuşlar sorunlu

• Konuyu başlatan pediastrum
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
P

pediastrum

Guest
Merhaba;
Ben yaklaşık 1 yıl önce n70 aldım..bundan bir hafta önce ise bir anda tuşlara bastığımda sayıların çıkmadığını farkettim.ama basılmış olarak algılıyor ve pinimi girebiliyorum..sizce ne olmuş olabilir?yardımcı olabilecek ya da daha önce böyle bir sorun yaşayan var mı?

slm dostum,sırasıyla ihtimalleri sayıyorum zordan kolaya doğru önce hafıza kartsız telefona format at ve dene, olmazsa ekranı sök tak dene yada değiştir dene,ekran soketini sök tak yada değiştir dene,bordun tam ortasında 2 tane hibrit var yönleri karışmadan sök kalıpla tak yada değiştir dene,yinede olmazsa tuş konnektörünün hemen sol üstünde tuş hibriti var onu sök kalıpla tak yada değiştir dene,yine tuş konnektörünün hemen sağ üstünde 6 pinli hibrit var onu sök tak yada şönt at yada değiştir dene.Ben defalarca karşılaştım en sonuncusuda 8800 idi filmden düzelttim ki oda ekranla ilgili bir sorun,eminim seninde sorunun ekranla ilgili sıralamayı izlersen mutlaka düzelecektir kolay gelsin.

Orjinal Yazarı pediastrum
Merhaba;
Ben yaklaşık 1 yıl önce n70 aldım..bundan bir hafta önce ise bir anda tuşlara bastığımda sayıların çıkmadığını farkettim.ama basılmış olarak algılıyor ve pinimi girebiliyorum..sizce ne olmuş olabilir?yardımcı olabilecek ya da daha önce böyle bir sorun yaşayan var mı?
kardeş kulanıcısın galiba senin yapacağın birşey deil sana yakın bir tamirciye götür

P

pediastrum

Guest
ilginize çok teşekkür ederim...en son güncelleme yapalım dediler yazılım güncellemesi ile belki düzelebilirmiş..olmazsa dediğiniz gibi tamire yollanacak..çok sağolun durum düzelmezse tekrar yardım isterim ..kolay gelsin...

P

pediastrum

Guest
Arkadaşlar inanılır gibi değil meğer temadan dolayı böyle bir durum oluşmuş..ilk temayı yükledğimde böyle bir problemi yoktu ama sonradan nasılsa tuşların yazdığını göstermiyordu..temayı sildim başka bir temaya geçtim şu an tuşlar basıyor..teknik bir problem değilmiş neyse ki!:)aklınızda bulunsun internetten indirmiştim temayı sonradan böyle bir durum oluşturdu...İyi çalışmalar arkadaşlar ilginize tekrar teşekkür ederim....

slm,ilk önce hafıza kartını çıkar ve bir format at ve dene diye yazmıştım,bunu yapmamışsın demekki,yapsaydın temayı silecekti zaten,neyse geçmiş olsun sevindim yinede adına.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...