N73 Şebeke kapsama alanı dışında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar,

N73 model telefonum var.Sorunsuz kullanıyordum.(Bu arada evdeki ufaklık bir kaç kez halıya fırlattı telefonu)Bir gün istanbul dışına çıktım.(Edirneye)Bir kaç arama da yaptım.Bir ara telefonun sol üstünde sadece 3g yazısının olduğunu ve yatay çizgilerin olmadığını farkettim.Ve o andan itibaren arama yaptığımda şebeke kapsama alanı dışında hatası alıyorum.Telefonun her şeyini kullanıyorum sadece arama yapamıyorum.

Doğubakta bir tamirciye götürdüm.Bir kaç gün kaldı Sonra telefon çok kurcalanmış gibi bir şey söylediler.Sorunun ne olduğunu dahi söylemediler.

Konu ile ilgili görüş ve yardımlarınızı rica ederim.

Saygılarımla

Cevap: N73 Şebeke kapsama alanı dışında

cihazın çok kurcalanmış olması için başka tamirciye gitmiş yada senin açıp kurcalamış olman gerekir
eger böyle bir şey olmadıysa cihazı kendisi kurcalamıştır ..
cihazı görmek gerekir
burdan yapacak bir şey yok

Cevabınız için teşekkürler.Teknik bilgiye sahip olmadığımdan ,cihazı benim kurcalamam söz konusu değil.Sizden ricam telefonu gösterebileceğim istanbul avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz(bu siz de olabilirsiniz),bu konuya hakim bir tamirci var mı acaba?

Birde sizce cihazdaki problem ne olabilir.Büyük bir arızamıdır bu tür arızalar.Yani astarı yüzünü geçer mi?

Saygılarımla.

söz konusu şebeke sorunu ise vede cihaz bir tamici tarafından kurcalanmışsa sorun biraz ciddi
günümüzde herkes tamir yapıyo daha doğrusu yapmaya çalışıyo umarım zarar verilmemiştir.
görmeden bişey söyleyemem.
eger cihazı getirmek yada göndermek istersen harbiye ve bağcılarda yrim var ikisinede ben bakıyorum size neresi uygunsa oraya ulaşabilirsiniz
0534 932 73 73 mesut

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...