N73 tamiri bakımı

• Konuyu başlatan cagatay
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

cagatay

Guest
Selamlar, N73 cep telefonu sahibiyim. Telefon Türkiye' ye gelen yetkili bayiden alınmış ilk ürünlerden (Temmuz 2006). Telefonumdan genel olarak memnun olsamda aşağıda yazdığım bazı sorunları yaşıyorum. Bu işlemleri yaptırabileceğim bir servis ve yaklaşık maliyet konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Evim Beşitaş' ta, işim Bostancı' da.

1- Aldığım günden itibaren uzun konuşmalarda kilitlenme sorunu yaşıyorum. Yazlım güncellemesi yapılmasına rağmen sonuç değişmedi.
2- Yakın bir tarihte joystick tuşu arızalandı. Sağa sola yukarı aşağı hareket edebiliyor ama ortaya basma "enter" işlemini yapamıyor.
3- Ön ve arka kapağı çok fazla zarar gördü, değiştirmek istiyorum.

Teşekkürler.

C

cagatay

Guest
Fw:

KVK Genpa Başarı Telpa vs. bilindik yetkili servislerin amaçları para, müşteri memnuniyeti yok, onların yaptıkları sadece geçiştirme, iki gün sonra aynı sorunlarla tekrar karşılaşmak istemiyorum. İşin ustalığını kazanmış servis arıyorum.
Teeşkkürler yine de.

kardeşim isterseniz bildiğimiz tamıdığımız bir teknikçi arkadaşımıza yönlendirelim sizi msn den ulaşın bana yada yönetimdeki arkadaşlara yada ist. teknikçi varsa sitede size yazarlar

RE: Fw:

Orjinal Yazarı cagatay
KVK Genpa Başarı Telpa vs. bilindik yetkili servislerin amaçları para, müşteri memnuniyeti yok, onların yaptıkları sadece geçiştirme, iki gün sonra aynı sorunlarla tekrar karşılaşmak istemiyorum. İşin ustalığını kazanmış servis arıyorum.
Teeşkkürler yine de.
eger telefonunu yaptırmak istersen ben istanbuldayım benımle irtibata geçebirsin.sana sorunsuz bir şekılde teslım edılır bır daha aynı problemlerı yaşamazsın ..
saygılar...

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
USB'den yüklediğiniz yazılım, sorunlarınızı çözebilecek kadar sağlıklı değil.
FBUSH ile yüklenmesi lazım, bunuda siz yapamazsınız. Bunun ücreti (10/20 YTL Arası değişir)

Joystick Tusuşun tahmini masrafı 20/30 arası değişir. (Doğuda)
Orjinal kapat ise 25 $ (USD)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...