N91 FLASH ALMA ACİL YARDIM!!!

romantik83

Süper Kullanıcı
ARKADAŞALAR N91 E FLASH ATMAMIZ GEREK TELEFON AÇILMIYOR 4GB - 8GB OLDUĞUNU NASIL ANLARIM YANLIŞ ATILIRSA İMEİ SORU İŞARETİNE DÜŞÜYORMUŞ BİLEN BİRİ VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Ö

ÖZ KOÇER İLETİŞİM

Guest
Orjinal Yazarı romantik83
ARKADAŞALAR N91 E FLASH ATMAMIZ GEREK TELEFON AÇILMIYOR 4GB - 8GB OLDUĞUNU NASIL ANLARIM YANLIŞ ATILIRSA İMEİ SORU İŞARETİNE DÜŞÜYORMUŞ BİLEN BİRİ VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM
garantiliyse servise yola deyilse gütür bir tamrciye
o anlar usta
iyi akşamlar

romantik83

Süper Kullanıcı
YAW ARKADAŞLAR BENDE TEKNİK SERVİSTEYİM ZATEN ANLAYAN BİRİSİ VARSA SÖYLESİN DEDİM BEN NASIL AYIRDEDİCEĞİMİ SORUYORUM FLASH ATICAM TELEFONA TELEFON 4GB SA BEN 8GB EĞER 8GB SA 4GB ATARIM CİHAZ ELİMDE PATLAR İMEİ SORU İŞARETİ OLACAK OYÜZDEN İYİ BİLEN ARKADAŞ BANA SÖYLERSE SEVİNİRİM 4 VEYA 8GB OLDUĞUNU NASIL ANLARIM BORD ÜZERİNDE

Orjinal Yazarı vahid
RM-158 ( N91) 4 gb

RM-43 ( N91) 8 gb

arkasindan bakarsin
yani sen teknik servisin ve bu kadarın anlamıyon valla yazık çevir arkaına bak hepsi okadar yani kusura bakmayın işi bilmiyorsanız gidin bi yerde 1 2 sene çalışın öğrenin valla bu kadarda sıfırdan başlanamaz

romantik83

Süper Kullanıcı
Orjinal Yazarı ByMerkezGsm47
Orjinal Yazarı vahid
RM-158 ( N91) 4 gb

RM-43 ( N91) 8 gb

arkasindan bakarsin
yani sen teknik servisin ve bu kadarın anlamıyon valla yazık çevir arkaına bak hepsi okadar yani kusura bakmayın işi bilmiyorsanız gidin bi yerde 1 2 sene çalışın öğrenin valla bu kadarda sıfırdan başlanamaz
ya sen ne kadar biliyosun arkadaşım rm-43 2 versiyonu var 4gb - 8gb bu yazıyomu peki söyle bana bakalım bilmiş adam ?