N95 8 GB Kilitlenme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar,

N95 8GB sahibiyim. Fakat bu telefon açıldıktan bi süre sonra kilitleniyor. Yazılım yüklettirdim sorun çözülmedi. İşin başka ilginç bir yanı telefonu usb ile bilgisayara bağladığımda yada telefonu video Moduna getirdiğimde telefon kilitlenmiyor. Ve bütün fonksiyonları tıkır tıkır çalışıyor. Nemesis service suit adında bir program buldum. Onunla telefonu test ettim. Ne kadar doğruysa bilemiyorum ama tüm testleri geçti. Bir telefoncu anakart üzerindeki yolların hasar görmüş olabileceğini, bu durumda anakart üzerine müdahelenin tamamen telefonu çalıştırmayabileceğini söledi. Bu sorunu nasıl halledebilirim? İstanbulda yardımcı olabilecek arkadaş varmı ?

Cevap: N95 8 GB Kilitlenme

nasıl kilitleniyor
tuşlar mı kilitleniyor
yoksa telefonmu susuyor
tuş kilidi ilemi kilitleniyor
nedir sorunun

darbe(yere düşme) yada ağırlık(üzerine oturulmuş) ve anakart iile flaşında sorun var ya riski göze alıp yaptırıcan yada öle kulanmaya devam edecen kulanılıyorsa eğer başka yolu yok kolay gele

Telefon kilitleniyordan kastım, telefon çalışmayı durduruyor. Hiç bir hareket yok.Tuşlar çalışmıyor, ekran donuyor. Fakat nasılsa telefon bir süre sonra kapanıp tekrardan açılıyor ve bu döngü böle devam ediyor. İşte sorun bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...