n95 de pc suite bağlantı noktası yok!

• Konuyu başlatan lega
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L

lega

Guest
her şeyi denememe rağmen bağlanamadım diğer bağlantı ile yine tanımıyor yazılımı güncellemem gerekiyor ama olmuyor.bloudote ile yapılmıyor zaten onuda tanımıyor yardım edebilecek arkadaşların görüşlerini bekliyorum

L

lega

Guest
Sahte Olabilir

n95 i geri gönderdim nedeni sahte olduğundan şüphelenmem oldu.Fakat bazı ayrıntıları yazmak istiyorum pc bağlantısında mt6227 bağlandı diyor , bağlantı dosyası yok fakat bellek aynı camera üzerinde orijinali ile aynı yazılar mevcut orijinali ile karşılaştırıldığında hiç bir farkı yok bir telefoncuya gidip gösterdiğimizde sahte olduğunu anlamadı çünkü dışından ve menü takımları aynı alttan ve üstten açılır girişdede orada orijinali karşılaştırdık her şeyi aynı sorun yok fakat ekrandaki menü nokia n95 menüsü ile farklı bir menü karşımıza çıktığında içineki menü farklı denilerek oradan farkedildi başta da dediğim gibi ben şüphe üzerine geri gönderdim şu anda elimde değil fakat dışarıdan kasasından kesinlikle ayırt edilemez ancak nokia özel kodları girmeye çalıştığınızda mesela *#0000# yazdığınızda diğer nokialarda karşınıza çıkan model ve üretim taihi çıkmıyor veya *#92702689# sayacı görmek istediğinizde hayal kırıklığına uğruyorsunuz. o fotoları yaynlana çin malı 95 modellerinden biri değildi belkide orjinaldi hala anlayabilmiş değilim bu konuda nelere dikkat edilmesi gerektiği husunda bilgi verilmesinin bizlere yardımcı olacağına inanıyorum. n95 almak istenildiğinde nelere dikkat edilmeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...