n99 cıft hat cıft kameralı

ustam bu yenı cıkan n99 cıft hatlı cıfta kameralı kendı kablosuyla baglayınca comfort otomatık goruyo bırıncı plaka oluyo fakat ıkıncı plaka ıcın aynı kabloda nasıl bır dıgsıklık yapmak lazım kablosunda ıcını actım toplam 12 pın yolu var 6 tane pını kullanıyor bunun ıkıncı plakası ıcın kablo seması olan varsa bı zahmet yollarsa cok makbuke gecer

Orjinal Yazarı abrakas29
yokmu ustalarım yardım edecek bunun ıkıncı plakasını atmak ıcın kablo semasını bılen yokmu veya blutoth la nasıl atılır
usta elinde box olmadan yapman mümkün deil 1.imei yapılır kolay ama 2.imeileri ancak box olsa yaparsın

ustam bırıncı plakayı zaten kendı usb vede sarz yapan kablosuyla dırek atabılıyorum ılk cıkan n99 ıkı hatlılarda bırıncı plakada atılamıyodu bunda bırıncıde atılıyo ıkıncınınde kablosunu yaparsan atarsın dedıler

Ö

ÖZ KOÇER İLETİŞİM

Guest
Orjinal Yazarı abrakas29
ustam bırıncı plakayı zaten kendı usb vede sarz yapan kablosuyla dırek atabılıyorum ılk cıkan n99 ıkı hatlılarda bırıncı plakada atılamıyodu bunda bırıncıde atılıyo ıkıncınınde kablosunu yaparsan atarsın dedıler[/quot

ustam herhangi bir box mc tool intfnty ve ya sıpaydırman varsa pin autu bulup

cark pıroyla 2 pılkayı aynı anda ata bilirsin yoksa usbeden atamasın

çünkü o cıhaz lar spdrum işlemci bu saydığım box larda pin autu buluyo bile cark pıro olmadan hiç bir işlrm yapmıyon

kolay gelsim

sa,değerli arkadaşlarım ve ustalarım,ben biliyorumki siz gibi olaya vakıf diilim teknik konularda,ama acizane ricam olabilirmi bilmiyorum,bende n99i yazan çin malı tel var,wap ve enternet yok olmasına karşın çift hatlı olması tv gibi özellikleriyle harka bence,ama bi sorunum var ,video çekiyo fakat titreyerek ve ses filimle orantılı kayıt yapmıyor mesela video çekerken 1den onakadar saydığınızı düşünürseniz seyrederken filim tam sonuna kadar göstermesine karşın ses 7 de kalıyor,acaba neden olabilir yardım edebilirmisiniz,zaten dışardan atılan video ları göstermiyo çekilen videolarıda hafıza kartına atmıyor,tşk ederim saygılarımla kolay gelsin...gocayurek...