Nokia 5310 XM

• Konuyu başlatan tunga74
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

tunga74

Guest
selamlar

yurtdışından hediye 5310 geldi fakat türkiyede kullanamıyorum.

sanırım gümrük ve telekomda işlem yapılması gerekiyormuş cihaz sim kart takılı değil diyor kartsız açılıyor fakat sim kartı taksamda bişey yok ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

eğer kırdırmak işimi görecekse nasıl yapılıyor yada yapan varmıdır.

kırdırmak senin işin degil sen yapamazsın en yakın bir tamirciye git o halleder varsa baska baska sorunları orda hepsini yaptırırsın.
senin yapman gereken telekominasyon kaydını en kısa xzamanda yap yoksa makınan 1 ay içinde kapanır kullanamazsın.

T

tunga74

Guest
zaten şuan kullanamıyorum cihazı ama konuştuğum kişiler kırdırmanın çözüm olmayacağını söylüyorlar

peki sadece kaydını yaptırmak yetiyormu gümrükten yapılacak işleri varmı?

cihazı hiçbir hatla kullanamıyorsan kapanmıştır kaydını yaptırman lazım yok sadece bi hatla kullanabiliyorsan hani diğer hatları kullanamıyorsan o zaman bir teknikçiye götür diğer hatlarada açtırsın

Orjinal Yazarı tunga74
selamlar

yurtdışından hediye 5310 geldi fakat türkiyede kullanamıyorum.

sanırım gümrük ve telekomda işlem yapılması gerekiyormuş cihaz sim kart takılı değil diyor kartsız açılıyor fakat sim kartı taksamda bişey yok ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

eğer kırdırmak işimi görecekse nasıl yapılıyor yada yapan varmıdır.

sim karti takın diyorsa kayıtla alakasi yok

sen yinede bi tamirciye götür

T

tunga74

Guest
açılışta telefon sim kartsız açılsınmı diye soruyor evet diyince telefonun her özeliğini kullanabiliyorum fakat üstte takılı sim kart yok yazıyor takılı olmasına rağmen

ARKADASIM SEN TELEFONU HATSIZ TERCİHTE KULLANIYORSUN .EVET DEMEYECEKSİN HAYIR DIYECEKSIN.HAYIR DEDIGIN ZAMAN TELEFON KAPANIYORSA TELEFON SİM KART GÖRMUYORDUR O ZAMAN BİR TEKNİK SERVİSE GİTMEN LAZIM.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...