NOKIA 6111 Ekran IŞIĞI Yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayni sorun bendeki bir cihazzda da var. Fakat bu cihazla ilgili pek teknik bilgiye henuz ulasamadim. Sadece bir yerde bir sonuca varabildim. Oda bir sema ve boarda lehimli bir sacin altinda tus hibriti gosteriyor. Saci kaldirinca bir cam hibrit var orada. Onu degistiremedim. Cunku elimde aynisindan yoktu. Sokup altini temizledim tekrar taktim fakat problem yine ayni. Film soketinin lehimlerini tazeledim. Arada birde olsa ekran isiklari geliyor. Isiklar soluk ama. Film degistim ekran degistim bunlardan degil. Simdilik bu halde duruyor cihaz. Kafam rahat oldugu bir an tekrar ele almam gerekiyor. Forumda yeniyim semayi nasil eklerim bilmiyorum. Az sonra elimdeki cihazla isim bitince onu ogrenmeye calisip yuklerim insallah. Hayirli isleriniz olsun.

G

guveniletisim047

Guest
usta benim başıma geldi ışık hibriti ve bobini ver sacın altında ekran soketi nin solunda hibrtit 6230 ile aynı altı bacakkkkk takıp dene

usta

G

guveniletisim047

Guest
Orjinal Yazarı KARDELEN
Dikkat ettimde tuş takımınında ışıkları yanmıyor...Heralde kristallerdendir değilmi
usta tuş takımındaki yani bordun üzerindeki ışıklar yanmıyorsa gösterdiğim ibriti dene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...