nokia 6280 açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar herkese kolay gelsin benim nokia 6280 telefonum akşam kapatım sabah açmak istedim fakat bir türlü açılmadı şarjı bitmiştir diye düşündüm şarja taktım arkadaki kamera ışığı devamlı yanıyor . şarj olmuyo daha önceden kamera ve videosu çalışmıyordu flim değiştirdim üst tuş bordunu değiştirdim ve kamera hibritini iptal edip yol çekmiştim fakat yine kamera video sorunu çözülmemişti o şekilde uzun süredir kullanıyordum fakat şimdide hiç çalışmıyor neden acaba yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden yardımlarınız için çok teşşekkür ederim

Orjinal Yazarı ugurgsm
bir pro dene bak ne olacak hata verirse hatayı ekle yardımcı olalım
arkadaşım sorunu çözdüm bataryayı ölçtüm kısa devre olmuş şarja takınca arka kamera ışığı yanıyordu başka batarya taktım çalıştı.bir tek sorunum kamera ve videonun çalışmaması bu şimdi olan birşey değil uzun zamandan beri çalışmıyor flim değiştim üstuş bord değiştim kamera hibriti iptal edip yol çektiğim halde düzelmedi

Orjinal Yazarı billionton
Orjinal Yazarı ugurgsm
bir pro dene bak ne olacak hata verirse hatayı ekle yardımcı olalım
arkadaşım sorunu çözdüm bataryayı ölçtüm kısa devre olmuş şarja takınca arka kamera ışığı yanıyordu başka batarya taktım çalıştı.bir tek sorunum kamera ve videonun çalışmaması bu şimdi olan birşey değil uzun zamandan beri çalışmıyor flim değiştim üstuş bord değiştim kamera hibriti iptal edip yol çektiğim halde düzelmedi
kardeş bişde kamera değiş olmadı tüm entegrelere bol flaksla ısı geç bozmiyacak şekilde sala buyukl ihtimal olacaktır

Cevap: nokia 6280 açılmıyor

kamera hibriti degiş olmassa tekrar yolu iptal et oda olmasa tekrar yol çek bütün enterelerden ısı geç olur inşallah aynısı bende oldu ısı geçtim düzeledii

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...