nokia 6280 kamera video sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba ustalar bende nokia6280 telefon var ne zaman kamerayı ve video açsam telefon kitleniyo bi süre hiç bir işlem yapılamıyor daha sonra işlem başarısız yazısı çıkıyor kamera beklemede yazı çıkıyor açmaya çalışınca tekrar işlem başarısız yazı çıkıyor video yu açıncada video resim halinde ekrana geliyor daha sonra kararak telefon kapanıp tekrar açılıyor ben elektronik cihaz tv v.s tamircisiyim sayın administratör kamera çözümleri için verdiniz link için emeğinize sağlık bu camera sloutions programı telefonun o kısmında olması gereken voltajlarmı ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim

sen kamerayı değiş kamera bozuk aynı sorundan çok 6280 yaptım... usta sen tv tamircisi isen volt falan sorduğuna göre servis manuel üzerine yoğunlaş o zaman

ustam flim aldım değiştim fakat ışık yanıyor telefonun ekranında hiç birşey görünmüyor tekrar eski flimini taktım normal çalışıyor tabi kamera video sorunu aynı aldığım flim bozuk galiba iki defa söküp taktım olmadı orjinal diye verdi ama olmadı tekrar götürüp değiştireceğim :(

Orjinal Yazarı billionton
ustam flim aldım değiştim fakat ışık yanıyor telefonun ekranında hiç birşey görünmüyor tekrar eski flimini taktım normal çalışıyor tabi kamera video sorunu aynı aldığım flim bozuk galiba iki defa söküp taktım olmadı orjinal diye verdi ama olmadı tekrar götürüp değiştireceğim :(
degiştir film bozuk almıssınn
bence telefonla gıt orda hemen dene olmadı tuş bordu tak

Orjinal Yazarı utguş
hocam yapabılırsen once film degiş olmadı.ön tuş bordu degiş duzelır .bu arızadan cok yaptım..
ustam flimide, ön tuş bordunuda değiştim sonuç aynı videoda çalışmıyor, kamerada çalışmıyor. kameramı bozuk ? kameranın bozuk olması videoyu oynatmasını engellermi başka ne yapabilirim.

şımdı hocam konuyu bıraz acarmısınn
kamerayı acıyor işlem mi yapmıyor.
senın telefon fotograf cekıyor.kameramı cekmıyor.
yokssa her ikisinide m i yapmıyor basarısızmı dıyor.

Orjinal Yazarı utguş
şımdı hocam konuyu bıraz acarmısınn
kamerayı acıyor işlem mi yapmıyor.
senın telefon fotograf cekıyor.kameramı cekmıyor.
yokssa her ikisinide m i yapmıyor basarısızmı dıyor.
ustam kamerayıda açmıyor içinde daha önceden kayıtlı videoyuda göstermiyor veya bluetotla gönderdiğim videoyuda göstermiyor kamerayı açmaya çalıştığımda kamera seç e basınca hiç bir işlem yapamadan tuşlar hep kitleniyor hiç bir yanıt vermiyor bir süre sonra işlem başarısız diyor sonra kamera beklemede diyor devama basınca hiçbir işlem yapmadan tekrar bir süre tuşlar kitleniyor sonra işlem başarısız diyor videoyuda açtığım zaman video görüntüsü ekrana resim olarak geliyor donuk şekilde sonra ekran kararak telefon kapanıp tekrar açılıyor.( resimler, mp3,oyunlar) da sorun yok

Orjinal Yazarı utguş
program attır.eger taktırdıgın film ve ön tuş bordu saglam ise
ustam flimide öntuş bordunuda kendim değiştim sorun aynı bu programı kendim atma şansım yokmu acaba hangi program atılması gerekiyor yardımcı olursan sevinirim

Cevap: nokia 6280 kamera video sorunu

usta aynı sorun bendede var dediğiniz şeleri yaptım en son bi programdan bahsetmişsin hangi program oldunu sölersen sevinirim..

saygılarımla..

Cevap: nokia 6280 kamera video sorunu

usta aynı sorun bendede var dediğiniz şeleri yaptım en son bi programdan bahsetmişsin hangi program oldunu sölersen sevinirim..

saygılarımla..
Telefon icindeki ana programdan baska birsey olacagini zannetmiyorum.

6280 / 6288 (RM-78) 6.10 / 6.43 v356

6.43 v356 en son sürüm olmasi lazim

*#0000# tusla ve icindeki versiyonu
kontrol et.

Amatör olarak yapicaksan belki biraz sakincali diyebilirim.

Flasher Box (Jaf veya UFS box ve Fbus Kablosu.. ) ile flash atilmasini tavsiye ederim.

.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...