nokia 6500 slide EKRAN SORUNU !!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar nokia 6500 slide telefonum var 2 yıldır kullnaıyorum. çok nadir de olsa ara sıra anlık çizgiler beliriyor kayboluyordu bende bugune kadar onemsemedim. bugun durduk yere hiç bir yere düşürmediğim veya bir yere çarpmadıgım halde ekran birden karardı. telefon acık ama görüntü gelmiyor bi türlü. servise götürdüm ekran değişecek dediler 150 lira istiyorlar.

bana biraz pahalı geldi piyasa da daha uygunu varmıdır bu ekranların?
2. soru telefondaki butun bilgiler silinecek mi (numarlar, msjlar, notlar vs. ) bunları kurtarmanın bi yolu varmıdır_??? şimdiden çok tşkkürler yardımlarınız için...

Cevap: nokia 6500 slide EKRAN SORUNU !!!!!

dostum fiyat fazlacaaaaa abartılmış
ve ekran dan olmayabılır
fılm denemek lazım fılmden de yapar film 20 .30 tl arası
ekran 30 .50 arası

bilgilendrdigin için tşk ederim arkadaşım. bi de bu ekran değişimi sırasında telefondaki butun bilgileri kaybedecekmiyim? yok mudur bunu kurtarmanın bi yolu? önemli notlarım ve birdaha ulaşamayacağım numaralarım var o yüzden mutlaka kurtarmam gerek..

Qardash senin ekranin saglamdir...sadece ekranin lenti bozulmush... ekranin lentini deyishdirirseler yine ekranin eskisi kimi calishacaqdir..kim sene ekran bozulmush dediyse hec kanma.. sadece servise yaklash ve ekranin lentini deyishdirmeyi rica et.lent bizim Azerbaycanbda deyilir qaliba sizde film deyirler ona..

arkadaşlar bendede aynı sorun var herşeyı denedim ekran gürüntüsü yok ekran film hepsini denedim cihaz sıvı temas yardımcı olurmusunuz temizledim bişey gürünmüyor

SAGEKEEN senin sorun filmden kaynaklanıyo 20 lira filmde tabi işlikle 30 falan olur.
SÜRGÜCÜM sıvı temassa o teli at çöpe . 6500 da içine en ufak bi sıvı temasda işlemcisi yanıyo .işlemciside ztn 200 tl flan sanırım ondan at çöpe gitsin .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...