Nokia 6630 virüs

• Konuyu başlatan sami_3356
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

sami_3356

Guest
Arkadaşlar teli birinden yeni aldım 6630 ölesine telefonu gezinirken işlem kaydında hep her dk birine mesaj gitmeye çalışıyor (sms) hep aynı numara 339600....

sonra telefon donmaya başlıyor sonra hemen zeon antivirüs yükledim ve commwarrior.c buldu sonra anticommwarrior yükledim bulamadı telefon donunca kapatıp açıyorum nasıl düzelir bu virüs silinince düzelirmi?

Ö

ÖZ KOÇER İLETİŞİM

Guest
Orjinal Yazarı sami_3356
Arkadaşlar teli birinden yeni aldım 6630 ölesine telefonu gezinirken işlem kaydında hep her dk birine mesaj gitmeye çalışıyor (sms) hep aynı numara 339600....

sonra telefon donmaya başlıyor sonra hemen zeon antivirüs yükledim ve commwarrior.c buldu sonra anticommwarrior yükledim bulamadı telefon donunca kapatıp açıyorum nasıl düzelir bu virüs silinince düzelirmi?

çıkart hafıza kartını pcde komple biçimlendir
hafıza kartını tele takmdan önce telfonda yıldız kare 7370 kare yapıp format at bi sorun kalmaz

kolay gelsin

Orjinal Yazarı ÖZ KOÇER İLETİŞİM
Orjinal Yazarı sami_3356

çıkart hafıza kartını pcde komple biçimlendir
hafıza kartını tele takmdan önce telfonda yıldız kare 7370 kare yapıp format at bi sorun kalmaz

kolay gelsin

S

sami_3356

Guest
Saolun da klit kodunu bimiyorum salı günü ögrenecem onun için *7370# işe yaramıyor şimdilik ama hafıza kartında virüs yokki c system de commwarrior.c vardı sildim ama tel hale donuyor ve hep mesaj gönderiyor sadece işlem kaydında gittigi gözüküyor

Ö

ÖZ KOÇER İLETİŞİM

Guest
Orjinal Yazarı sami_3356
Saolun da klit kodunu bimiyorum salı günü ögrenecem onun için *7370# işe yaramıyor şimdilik ama hafıza kartında virüs yokki c system de commwarrior.c vardı sildim ama tel hale donuyor ve hep mesaj gönderiyor sadece işlem kaydında gittigi gözüküyor
yinde biçimlendir pc de hafıza kartını sonra format at bakalım doncakmı
donmaz artık

S

sami_3356

Guest
Ya arkadaşlar daha yeni sıfır sarj aldım en fazla 7-8 saat dayanıyor virüsten mi telefondan mı

Orjinal Yazarı sami_3356
Ya arkadaşlar daha yeni sıfır sarj aldım en fazla 7-8 saat dayanıyor virüsten mi telefondan mı
batarya diyecektin herhalde virüsten bir ihtimal yapar ama genelde piyasadaki yan saniyi batarya aldıysan ondan olur orjinal batarya alırsan süresi uzar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...