Nokia 8600 Luna (China)

• Konuyu başlatan Erm4n
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

Erm4n

Guest
Arkadaşlar 1 haftadır kullandığım elimde çin malı bir luna mevcut, memnun sayılırım fakat telefonda bazı eksiklikler mevcut boardları farklı olduğundan software farklılığı söz konusu ve software'ın orjinale yakın olması için uğraşıyorum yada en azından editleyebilmeyi yada update edebilmeyi unumuyorum, birde bunlar dışında tuş takımı ışığı orjinaller gibi yavaş yavaş sönmüyor, bi anda kararıyor bunu düzeltme imkanımız varmı acaba?

dostum çin malı cihazların ömrü 3 aydır eğer oynayıp editlemeye kalkarsan inan bu süre 1 aya iner sen eniyisimi hiç oynama yada sat gitsin

Orjinal Yazarı ByMerkezGsm47
dostum çin malı cihazların ömrü 3 aydır eğer oynayıp editlemeye kalkarsan inan bu süre 1 aya iner sen eniyisimi hiç oynama yada sat gitsin
HAY AĞZINA SAĞLIK USTA GERÇEKTEN BU ÇİN MALI NBERBAT BİZE YEMEK FİLAN YEDİRMEZ

Orjinal Yazarı ustaismet
Orjinal Yazarı ByMerkezGsm47
HAY AĞZINA SAĞLIK USTA GERÇEKTEN BU ÇİN MALI NBERBAT BİZE YEMEK FİLAN YEDİRMEZ

valla ben çok yemek yiyiyorum çoooook allaha şükür ama müşteri için çok kötü ben herkese iyi değil diyorum ama dinleyen yokki

E

Erm4n

Guest
Anladım hocam saolasın da başına ne gibi bir problem gelebilir ki çin malı lunalarda?

E

Erm4n

Guest
Hocam anladım da ben bilindiği üzere lunalar nefes alır gibi arada yanıp soner, fakat benimki 30sn de 1 kere direk yanıp sönüyor ve nefes alıyor gibi görünmüyor bunu düzeltebilecek birini arıyorum istanbulda oturuyorum ve akabinde sorun yaşarmıyım bilmiyorum... ?(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...