Nokia E6 ve X7 İlk İnceleme: Özellikleri, Fiyatları, Çıkış Tarihi, Türkiye, Video

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
#1
Nokia, yeni iş modeli ve yeni bir müzik-fikirli cep telefonu üretti - Nokia E6 ve Nokia X7 isimlerinde resmi duyuru yapıldı. Ayrıca, çok beklenen Symbian ^ 3 güncelleme geldi ve Anna denir. İlk olarak, yeni modelleri konuşalım. Hem E6 ve hem de X7 telefonları dokunmatik ekranlı ve Symbian^3 etkindir. Nokia X7 4” inç büyüklüğünde dokunmatik ekrana saipken, Nokia E6 telefonunda QWERTY klayve ile birlikte 2.46” ibn büyüklüğünde VGA dokunmatik ekrana sahip. Burada Nokia E6 ürün müdürü yeni telefon ile ilgili söyledikleri buydu.

http://www.gsmtamir.net/teknoloji-h...ri-fiyati-eksikleri-turkiye-cikis-tarihi.html

Amazon'da Nokia E6, 446$ Fiyat ile SatıyorNokia E6 dokunmatik ekran ve QWERTY portre ile birleştirmiştir

Nokia E6 şık 115,5 x 59 10.5 mm ölçümlerinde gövde ve paslanmaz çelik ile birleştirir ve BlackBerry tadı vardır. Bu dört bant 2G ve beş-band 3G paketlerine sahip. 3G ağı 10.2Mbps hızında HSDPA ve 2 Mbps hızında HSUPA ile geliştirilmiştir.


Nokia E6 dokunmatik ekran ve QWERTY portre birleştirir

E6 da Wi-Fi ve Bluetooth 3.0 önceden yüklenmiş olarak JoikuSpot Premium paketleri içerir (Wi-Fi hotspot uygulamayı telefonun içine açar). Nokia ayrıca gelişmiş şifreleme (Tamircileri endişelendiriyor, SL4 gelebilir) eklendi. Nokia E6 çift LED flaş ile 720p HD video kayıt yeteneğine sahip bir 8 Megapiksel sabit odaklı kameraya sahip. Ne yazık ki, her iki telefonda da kamera otomatik odaklama eksikliğine sahip. Nokia E6 telefonunda yerleşik 8GB dahili bellek, microSD kartlar ile 32 GB'a kadar genişletilebilir yuva vardır.


Nokia E6 da etkileyici canlı pil ömrüne sahiptir - 28 gün kadar Bekleme süresi ve konuşma süresi (2G numaraları) yaklaşık 15 saat.

Nokia E7 büyük ekranlı müzik telefonu

Nokia X7 4" inç büyüklüğünde Gorilla Cam ile nHD AMOLED ekran paketlerine sahip (ClearBlack söylememektedir) ve paslanmaz çelik bir gövdeye sahip. 8GB microSD kart telefonun üzerinde verilir ve müzik 50 saat kadar veya video oynatma 6 saat için iyi bir pil yüklü geliyor.Nokia E7 büyük ekranlı müzik telefonu


Nokia E7 bağlantılarından söz konusu edecek olursak, dört-band 2G ve (T-Mobile USA uyumlu sürümü dahil) üç-band 3G, Wi-Fi b / g / n kablosuz ağ ve Bluetooth 3.0 bağlantılarına sahip. Çift LED flaş ve 720p video kaydı ile komple - Nokia X7 E6 aynı 8MP kamera paketlerine sahiptir.


Nokia X7 kutusuna Nokia WH-701 kulaklık ile geliyor - Kutuda gerekli tüm aksesurlar var.

Symbian Anna Hakkında

Nokia bu yeni iki modelinde Symbian Anna çalıştırıyor – biz çok uzun zamandır Symbian ^ 3 güncelleştirmesini bekliyorduk. Daha kolay metin girişi, geliştirilmiş bir tarayıcı ve geliştirilmiş güvenlik sağlar ve bölünmüş bir ekran klavyesi paketleri özellikleri de eklenmiştir. Yeniden tasarlanan simgeler de yeni UI'nin bir parçasıdır. Arama ve Ovi Haritalar basitleştirilmiştir, uygulamayı yeni bir toplu taşıma rota özelliği artmıştır.
Büyük Symbian ^ 3 modelleri (N8, E7, C7 ve C6-01) önümüzdeki ayda gelecek olan Symbian Anna güncellemesinden yararlanabilecek.
Fiyatlandırma ve çıkış tarihi hakkında


Nokia E6 ve Nokia X7 çıkış tarihi olarak yılın 2. Çeyreğinde piyasaya girmesi bekleniyor. Nokia E6 satış fiyatı €345 ($500) ve Nokia X7 satış fiyatı ise €370 ($550) olarak bekleniyor. Geniş inceleme ve diğer detaylar için piyasaya girmesiyle birlikte yazacağımız incelemeyi bekleyin.


Galeri:

Nokia X7
Nokia E6
 

Ekli dosyalar