Nokia E71 Tamir Çözümleri: Ekran, Ses, Şarj, Şebeke, Mikrofon, SIM, Kamera, MMC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E71 Tamir Çözümleri: Ekran, Ses, Şarj, Şebeke, Mikrofon, SIM, Kamera, MMC sorunları;

Şemalar aşağıya doğru sıralanmıştır

Nokia E71 Cep telefonunun tüm tamir çözümleri EXE şeklinde aşağıdaki linkten indirebilirsiiniz. Nokia E71 Şarj cihazı desteklemiyor, Nokia E71 Şebeke sorunu, Nokia E71 Bluetooth sorunu, Nokia E71 Hafıza kartı sorunu, Nokia E71 Tuş sorunu, Nokia E71 açma kapa tuşu yolları, Nokia E71 hoparlör sorunu, Nokia E71 Dokunmatik sorunu, Nokia E71 USB sorunu, Nokia E71 ışık sorunu, Nokia E71 kamera işlem başarısız sorunu, Nokia E71 local mode ve test mode, Nokai E71 titreşim sorunu, Nokia E71Radyo sorunu, Nokia E71 kulaklık sorunu, Nokia E71 Mikrofon sorunu, Nokia E71 ekran sorunu, Nokia E71 SIM ve diğerleri...

şarj sorunu

Cevap: Nokia E71 Tamir Çözümleri: Ekran, Ses, Şarj, Şebeke, Mikrofon, SIM, Kamera, MM

e71 hafıza kartı sorum var cihaz çalışırkenhafıza kartını çıkarıyorum o ok. yanlız cihaz çalışırken takıyorum görmüyor anca cihazı kapatıp açınca görüyor konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Cevap: Nokia E71 Tamir Çözümleri: Ekran, Ses, Şarj, Şebeke, Mikrofon, SIM, Kamera, MM

şebeke sorunum var yardımcı olabılır mısınız son ıkı gndur sebeke gıdp geliorr

kardeşim ekran çözüm şemasını göremedim acaba körmüyüm

telefonu açıp kapattıktan sonra telefon siyah bi ekran cıktı 15 sn bkeledi sonra kendiliğinden kapandı şarjdada aynısı oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...