Nokia N95 8GB yığın hafızayı bazan görüyor bazan görmüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar N95 8GB telefonum yığın hafızasını bazan görüyor bazan görmüyor versiyon yükselttim format attım olmadı tamircime verdim donanımsal olduğunu düşünerek tamircim yapamadı elden cıkarmamı söyledi yardımcı olabilecek var mı acaba ? merak ettiğim donanımsal ise neden bazan görüyor yazılımsal ise versiyon yükseltmeme ragmen yada format atmama rağmen neden düzelmedi ? Yardımcı olabilirseniz cok sevinirim Arkadaşlar şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Cevap: Nokia N95 8GB yığın hafızayı bazan görüyor bazan görmüyor

arkdaşadaş fazla kurcalama kurcalasan daha masraf cıkıra en yakın bir teknik servise gütürmeni tavsiyederim telefonun teknik arıza var

telefonum yurtdışından gelme kvk bakmıyor normal tamircimde yapamadı yani bir şansım yok gibi yığın hafıza değiştirilebilir bir şey mi yada anakart falan mı değişmesi gerekiyor bilginiz var mı acaba ?

arkdaş senin telefonn hafıza kart yeri bozuk yada hibriti bozuk ondan kartı okumuyor sen başka bir teknik servise gütür senin yapa bilecen bişey degil

senın yapacagın bişey yok en yakın servıse götür hallederler
onlar bakar programsalmı donanımsalmı dıye
ve onun hafıza kartı veya kart yerı yok onun için 8 gb dıyorlar

Arkadaşlar cevaplarınız ve ilginiz için tşekkür ediyorum başka bir tamirciye verdim sonuçlarını yazarım buraya anakarttan diyorlar ama bakalım ne olcak sanırım böyle bir arıza ilk defa benim başıma geliyor okadar araştırmama rağmen benim teldeki arızaya benzer bir arıza bulamadım internette tekrar teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...