Phoenix Service Software indir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Phoenix Service Software 2010.08.004.41526.exe

2010 resimli anlatim burda

PHOENIX V2010.08.004.41526 PROĞRAMI
Download : 4shared.com
PROĞRAMI İNDİRİP KURDUKTAN SONRA NAVİFİRM İLE İNDİRDİĞİMİZ YAZILIM DOSYALARININ OLDUĞU KLASÖRÜ(5800 İÇİN=> RM-356)(N97 İÇİN=> RM-505)
C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\ İÇİNE KLASÖR OLARAK(örn:RM-505) KOPYALIYORUZ
ŞİMDİ PROĞRAMI AÇIYORUZ

AŞAĞIDAKİ EKRAN GELİYOR File YAZAN BUTONA TIKLIYORUZ

SONRA Scan Product'a TIKLIYORUZ

TELEFON BİLGİLERİNİZ AŞAĞIDAKİ KIRMIZI ALANDAKİ GİBİ GELİYOR

Flashing'e TIKLIYORUZ SONRA Firmware Update'e TIKLIYORUZ

ŞİMDİ Product Code yazan yerde TEL BİLGİLERİNİZ GÖRÜNÜYOR
AŞAĞIDA Refurbish BUTONUNA TIKLADIĞIMIZDA YAZILIM TELEFONA YÜKLENMEYE BAŞLAYACAK
ŞARJINIZ YETERLİ OLSUN.

İŞLEM TAMAMLANDIĞINDA BAŞARILI OLDUĞUNU GÖSTEREN AŞAĞIDAKİ PENCERE AÇILACAKTIR TAMAM DİYİN VE PROĞRAMI KAPATABİLİRSİNİZ ARTIK GÜLE GÜLE KULLANIN..

ÖNEMLİ: BİR RİSKİ YOKTUR TELEFONUNUZ AÇILMASA BİLE KURTARMA ANLATIMINI FORUMDA VERDİM. EĞER ÖYLE BİR SORUN OLURSA AŞAĞIDAKİ LİNKTEN SIRAYLA İŞLEMLERİ YAPIN TELEFONUNUZ ESKİ HALİNİ ALIR. SAYGILAR.
Download : 4shared.com

Cevap: Phoenix Service Software indir

Qardash men yardim ede bileridim amma malesef menim soyleyeceyim iwinize yaramayacaq,cunki Phoenix esasen nokialarin setuplarinin yuklemesi ile calishir.menim soyleyeceyim Url ise rusca setuplardir.amma ingiliscesi de var.. Acilmayan telefonlar ucun pohenix bire birdir tamam telefonu calishdirin Ingilizceye de wukur edersiniz... url verirem burdan tum nokia setuplarini ceke bilirsiniz> Ğóññêèå ïğîøèâêè äëÿ Nokia :: Nokia êëóá

A

asilzade07

Guest

Arkadaslar ben bu phoenıx programını ındırdım ve kurdum ama bır turlu nereye kuruldu bulamadım sımgesı yok lutfen yardım edebılırmısnız??

Scan diyorum görüyor telefonumu... daha sonra Firmware update diyorum ama o sayfa da hiç birşey çıkmıyor... Product Code kısmına tıklıyorum "Neither Dp1.0 nor Dp2.0 was found for the Product, or the Product cannot be identified." diyor ve boş bi sayfa açılıyor...

Scan diyorum görüyor telefonumu... daha sonra Firmware update diyorum ama o sayfa da hiç birşey çıkmıyor... Product Code kısmına tıklıyorum "Neither Dp1.0 nor Dp2.0 was found for the Product, or the Product cannot be identified." diyor ve boş bi sayfa açılıyor...
merhaba kardeş aynı sorun bende veriyordu çözüm bilgisayarındaki tüm antivirüs leri kapatman gerkiyormuş yazılım antivürüse karşı zaafı var

ben nokia 6300 telefonumun sürümünü güncellerken elektrik gitti telefon açılmıyo phoenixi bilgisayara kurdum 7.30 sürümünüde phoenixin içine attım bilgisayar telefonu algılıyo nokia usb flashing parent diyo ardından yeni donanım bulma sihirbazı donanım yüklenirken sorun oldu diyo phoenixi açıyorum scan product diyorum telefonu algılamıyo ne yapmalıyım ?? lütfen acil cevap

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...