RIFF JTAG Manager v1.11 Yayınlandı: HTC IMEI Değiştirme eklendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
İsmini yeni yeni duymaya başladığımız RIFF JTAG, ORT JTAG'tan sonra HTC IMEI Repair onarım metodunu Manager v1.11 versiyonuyla geliştirdi. 14.07.2010 tarihinde yayınlanan RIFF Box JTAG Manager v1.11 yazılımının ayrıntılarıda şu şekilde;

• HTC telefonlarının uçan önyüklemeleri için BOOT Repair (Onarım) ekledi.
  • RIFF Box v1.11 yazılımı ekledi.
  • HTC DIAMOND DLL pin çıkışları ve imei değiştirme desteği eklendi.
  • HTC HD2 LEO DLL pinout pin çıkışları ve imei değiştirme desteği eklendi.
  • HTC Magic 32A DLL with pinout pin çıkışları ve imei değiştirme desteği eklendi.
  • HTC Magic 32B DLL pin çıkışları ve imei değiştirme desteği eklendi.
Bu güncellemeden yararlanmak için, Lütfen JTAG Manager yazılımı çalıştırın ve ardından "Check for updates" düğmesini tıklayın.

Box bilgileri bu şekilde olmalıdır :
Code:
Open serial port...OK
Connecting to the RIFF Box...OK

Getting RIFF Box Info...OK
RIFF Box S/N: FF.FFFF:FFFF-FFFF:FFFF
RIFF Box Firmware Version: 1.11
Pinout photo is available once You select desired model. Button "Interface Pinout" will apear.
Repair manual You can read if You click "Resurrection Help" button.

Ekli dosyalar

Cevap: RIFF JTAG Manager v1.11 Yayınlandı: HTC IMEI Değiştirme eklendi

hocam mrb size bi sorum olacak bende samsungt959 vibrant vardı buna i9000 romu attım problemli cıkınca root moduna gecince 3 yus sorunu oluyosu bende i9000 için 3 tus sorununu çözen bu programı GT-I9000_SBL_RCVDL_FIX_FINAL.tar odin 1.3 ile cihaza attım ..cihaz kapandı daha da acamadık..jtag gerekiyormuş dediler bende bu işle ugraşan bi arkadaşa yolladım cihazı arkadaş jtag yapmışlar sorunsuz cihaz yine acmamış acaba ne olmuş olabilir..cihaz sıfırdı 1-2 gunluk anakartta herhangi donanımsal bi sorun bulmamışlar ..bi yardımcı olursanız cok sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...