sımkartımı gormuyor

• Konuyu başlatan tuncay_6363
  • Başlangıç tarihi
T

tuncay_6363

Guest
s.a arkdaşlar benım telefon dun akşm kendılıgınde sım kartı takın dıye uyarı verdı
ve ıkı uc sefer takıp c0ıkardımm ama olmadı farklı telefona taktım olmadı cıplı olan yerıne temısldım yınme olmadı ama ıcınde cok onemlı numaralr var ve hattın yenısını cıkarmak sorun değil ama numaralrı nasıl yapabılırımö ?

C

cepci.01

Guest
Orjinal Yazarı tuncay_6363
s.a arkdaşlar benım telefon dun akşm kendılıgınde sım kartı takın dıye uyarı verdı
ve ıkı uc sefer takıp c0ıkardımm ama olmadı farklı telefona taktım olmadı cıplı olan yerıne temısldım yınme olmadı ama ıcınde cok onemlı numaralr var ve hattın yenısını cıkarmak sorun değil ama numaralrı nasıl yapabılırımö ?
kardesim görünüse göre sen kullanıcısın o telefona senin yapabileceğin hiç bir şey yok yapman gereken tek şey o telefonu bi tamirciye götürmek ..

C

cepci.01

Guest
Orjinal Yazarı tuncay_6363
abi telefon umrumda değil ama karttakı numaraları nasıl alacam
sim karttaki numaraları hafıza kartına yedekle sonra geri kayıt edersin daha ayrıntılı bilgi almak için telefoncuyla görüş osana gerekli bilgiyi verecektir ..

malesef yok ama kullandıgın telefon sim rehberini kopyalıyorsa belki numaraların telefonda olabıır.kullandıgın telefona baska bir sim tak dene ...

tuncay kardeşim yapacak bir şey yok bazı numaraları tlf da kalmış olabilir onları yedeklersin de diğer numaraları da arkadaştır akrabadır alırsın:D sen yinede eski bir tlf bul tak 3310 2100 v.s belki şansın varsa çalışır başıma geldi

geçmiş olsun