Samsung Galaxy Ace Plus S7500 İncelemesi (Özellikleri, Fiyatı, Eksikleri, Türkiye)

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
Samsun üreticisi, Galaxy Ace'nin kardeşi Galaxy Ace Plus akıllı telefonunu duyurdu. Galaxy Ace için bir alternatif olan cihazda daha büyük bir ekran ve daha hızlı bir işlemci ile geliyor. Giriş seviyesi kullanıcılar için doğru bir seçenek olarak görünüyor. Samsung Galaxy Ace Plus S7500, ucuz bir fiyat tarifesiyle geleceğini düşünüyorum. Şuanda fiyat hakkında bilgi bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde fiyat ile ilgili güncelleme yapılacaktır. Samsung Galaxy Ace Plus S7500 hakkında hazırladığımız incelemede cihazın detaylı özellikleri, eksikleri göstermeye çalışacağız ve videosunu göstereceğiz.

Samsung Galaxy Ace Plus S7500 özelliklerine kısaca değinecek olursak; 1 GHz hızında Scorpion platformlu işlemciye sahip, dananımları Qualcomm S1 yongaseti üzerinde bulunan cihazın 512 MB RAM belleği var. 3.65 inçlik ekranı 320x480 piksel çözünürlüğe sahip, TouchWiz 4.0 UI arayüzünü Android 2.3.6 (Gingerbread) işletim sistemi kullanan cihaz, grafikleri Adreno 200 GPU üzerinden sunuyor.

Samsung I9001 Galaxy Ace Plus Detaylı Özellik Listesi:

• Genel: GSM 850/900/1800/1900 MHz, UMTS 900/2100 MHz.
  • 3G: 7.2 Mbps hızında HSDPA ve 5.76 Mbps hızında HSUPA ile 3G şebekesi.
  • Boyutları: 114.5 x 62.5 x 11.2 mm ölçümlerinde, 115 gram ağırlığında.
  • Ekran: 3.65" inç büyüklükte 16M-renk HVGA (320 x 480 piksel) TFT kapasitif dokunmatik ekran.
  • İşlemci: 1 GHz hızında Scorpion işlemci.
  • Yongaseti: Qualcomm S1 chipset.
  • Grafik: Adreno 200 GPU.
  • RAM: 512 MB bellek.
  • İşletim Sistemi: Android 2.3.6 (Gingerbread) işletim sistemi, TouchWiz 4.0 UI arayüzü üzerinde çalşıyor.
  • Hafıza: 3 GB dahili depolama alanı, microSD kart yuvası, 32 GB'lık kartları destekler.
  • Kamera: 5 megapiksel otomatik fokus, yüz ve gülümseme algılama.
  • Video Kaydı: VGA (640 x 480) video kaydı 30fps'de.
  • Bağlantılar: Wi-Fi b/g/n kablosuz ağ bağlantısı, Wi-Fi hotspot, stereo Bluetooth 3.0, standart microUSB portu, GPS alıcısı ile A-GPS, 3.5mm kulaklık girişi, stereo FM radyo ile RDS, TV çıkışı.
  • Diğer özellikleri: Dahili ivmeölçer, çoklu dokunmatik girişi, yakınlık sensörü, Swype metin girişi.
Samsung I9001 Galaxy Ace Plus Eksikleri:

• Karşılıklı görüntülü görüşmeler için bir ön kamera yok.
  • Kamera çekimleri için özel bir kamera delakşör tuşu yok.
Güncellenecek...

Ekli dosyalar