samsung i550w yazılım güncelleme yarım kaldı yardımm

marjinal41

Süper Kullanıcı
merhaba arkadaşlar benim telefonum samsung i550w telefonum symbian s60 yuklu guncellestirmeye çalışırken yukleme yarıda kaldı dondu sarım.. iptal ettim ve açılmıyor artık.
.açıyorum samsung yazısı çıkıyor kalıyor öyle.
. bu tlf ilgili bu sorunla ilgili bi şey bulamadım yardımcı olabilecek var mı aramız daölü telefon yazılımı falan neler yapabilirim

marjinal41

Süper Kullanıcı
Cevap: samsung i550w yazılım güncelleme yarım kaldı yardımm

ilgilendigin icin tesekkur ederim arkadasim hemen deneyecem umarim olur

bu dediklerini denedim yanlız şu sorun var :/ all download yada modem download bölümunu açıyorum ama pc ile iletişim kurmuyor, görmüyor.. zaten normalde ekrandaki yazı yanıp sönerdi o da oyle olmuyor donuk vaziyetti duruyor pc ile iletişime geçmiyor.. bu işi bozuyor uf :(( baska yontem war mı ??

bu dediklerini denedim yanlız şu sorun var :/ all download yada modem download bölümunu açıyorum ama pc ile iletişim kurmuyor, görmüyor.. zaten normalde ekrandaki yazı yanıp sönerdi o da oyle olmuyor donuk vaziyetti duruyor pc ile iletişime geçmiyor.. bu işi bozuyor uf :(( baska yontem war mı ??
sürücülerin yüklenmesi gerekli onuda türkceye cevirip yazicagim.
1. Telefon kapali iken 1+4 tuslarina bas ve calistir> usb kablosu ile bilgisayara bagla> PDA sürücülerini yükle
2. bataryayi cikar ve tak
3.telefon 7+* tuslarina bas ve calistir > usb kablosu ile bilgisayara bagla> Modem sürücülerini yükle
4. . bataryayi cikar ve tak
5. batarya full doldur
6. Apollo 4.21 calistir ve PDA Image (*.img Datei) + Modem Datei (*.bin Datei) sec...
7. telefon 4+7 tuslarina bas ve calistir (Download Modus) ve usb kablosu ile bilgisayara bagla

service manual icinde

http://www.gsmtamir.net/attachments...me-yarim-kaldi-yardimm-i550_service_manualrar

4-2-2. Concupts & cautions
kismindada güzelce anlatilmistir.