Samsung P1000 Galaxy Tab incelemesi: Özellikleri, Fiyatları, Çıkış Tarihi

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
Dünya'ca ünlü cep telefonu geliştiricileri artık "Tab" dediğimiz teknolojinin üstün özelliklerini barındıran elektronik cihazlar üzerinde yoğunlaşıyor. Samsung cep telefonu üreticileri, Apple iPad'dan sonra, kendilerine has yeni bir "Tab" istemcisini üretti. Bu aydan itibaren Dünya raflarında Samsung P1000 Galaxy Tab aygıtını göreceğiz. Teknoloji ve işletim sistemlerini kendi ihtiyaçlarına uygun taşınabilirlik ve kullanılabilirlik açısından doğru dengeyi sağlayabilmek için, İnsanların gerçek ihtiyaçlarını karşılayabilen teknolojik araçları üretmek, Dünya'ca ünlü Elektronik üreticilerinin görevidir. Şimdi biz bu makalemizde Samsung P1000 Galaxy Tab hakkında bütün ayrıntıları dile getireceğiz. Ben Mahmut, bu makaleyi sizler için hazırladım ve samimi olmam gerekirse son zamanlarda yazdığım en etkileyici ürün ile karşılaştım. Yani Samsung P1000 Galaxy Tab modelini yazarken gerçekten teknolojinin ne kadar üst safhalara çıktığının farkına vardım. Neyse, biz Samsung P1000 Galaxy Tab telefonunu incelemeye başlayalım.

Samsung P1000 Galaxy Tab Resmi fotoğraflar

Şu ana kadar Apple şirketi, iPad Tablet'i ile rakipsizdi. Ama artık Samsung P1000 Galaxy Tab var. Biz, Samsung P1000 Galaxy Tab ve Apple iPad arasındaki farkları sizin için karşılaştırdık. Tüm detayları makalemizin akışında sizlerle paylaşacağız. Aslında şunu belirtmem gerekiyor, Samsung P1000 Galaxy Tab tabletinin teknik özelliklerinden yola çıkarak, Galaxy Tab, Galaxy S üzerinde temel özellikleri aynıdır. Ancak Galaxy S, XL boyutlarında değildir. Her iki Samsung modelinde de 1GHz Hummingbird işlemci ve PowerVR SGX540 grafik hızlandırıcı, 512MB RAM ve 16GB dahili depolama ile donatılmıştır. Bu anlamda sizin bu noktada bilgilenmenizi istedim. Şimdi, Samsung P1000 Galaxy Tab üzerindeki tüm teknik özelliklerini detaylarıyla aşağıdan inceleyerek, karşılaştırmayla makalemize devam edelim.

Samsung P1000 Galaxy Tab Temel özellikleri

• 190,09 x 120,45 x 11.98mm, 380g.
  • Quad-band GSM ve tri-band 3G desteği, 7.2 Mbps HSDPA ve 5.76 Mbps HSUPA desteği.
  • Tam GSM telefon fonksiyonları.
  • WSVGA 7" inç büyüklüğünde 16 Milyon renkli TFT LCD dokunmatik ekran (600 x 1024) piksel çözünürlük, Gorilla Cam'lı ekranı.
  • TouchWiz 3.0 ile Android OS v2.2 UI özelleştirme.
  • 1GHz Cortex A8 Hummingbird CPU İşlemcili.
  • PowerVR SGX540 grafik hızlandırıcı.
  • 512 MB RAM.
  • Gülümseme algılama ve 3.2 MP otofokus kamera geo-tagging ile beraber.
  • D1 (720 x 480 piksel) 30fps'de video kaydı.
  • Wi-Fi 802.11 b / g desteği.
  • A-GPS bağlantısı ile GPS, Dijital pusula.
  • 16GB dahili bellek, microSD kart yuvası.
  • DivX ve XviD video codec desteği, Full HD video oynatımı.
  • HD video çıkışı (özel bir dock ile birlikte)
  • Ivmeölçer, ortam ışığı sensörü ve gyro.
  • Standart 3.5 mm kulaklık girişi.
  • 30-pinli bağlantı ve stereo Bluetooth v3.0.
  • Ofis doküman editörü.
  • Ikinci video çağrı kamerası.
  • Swype akıllı metin girişi.
  • Adobe Flash Player 10.1 desteği.
  • Stereo hoparlörler.
  • 4000 mAh Li-Ion pil.
  • Mükemmel ses kalitesi bulunuyor.

Samsung P1000 Galaxy Tab Dezavantajları veya Eksikleri

• FM radyo desteği yok.
  • Kötü açıları görüntüleme.
  • Bazı uygulamalar yeni bir karar ile uyumsuz.
  • Hoparlör sesi az.

Samsung P1000 Galaxy Tab Tableti hakkındaki teknik özellikleri bir sipariş listesine benzemiş olabilir; fakat, bu özelliklerin uzun bir liste olması tam telefon fonksiyonları sayesinde onu düşmanındanda belki de budur. Aslında Apple iPad ile Samsung P1000 Galaxy Tab üzerinde yaptığımız inceleme sonucunda bir çok farklılık gördük. Kendi görüşüme göre, onların en büyük özelliği, işletim sistemleridir.

Samsung P1000 Galaxy Tab canlı çekimleri

Samsung şöyle açıkladı, Samsung Galaxy Tab tanıtıldı. Bunu amacının biri, iPad tablet pazarına farklı bir tablet getirmek olduğunu ifade etti. Bu sadece bir bildirimde kurtaran bir yüz olabilir ama her kullanıcıların oldukça farklı görüşe sahiptir. İşte şimdi kullanıcıları birazcıkta olsa doğru karar vermesini sağlayacak çok önemli detayları vereceğiz. iPad ve Galaxy Tab özelliklerinin bir birinden darklılıkları ve üstün yönlerini vereceğiz.

Samsung Galaxy P1000 Tab'ın Apple iPad'dan üstünlüğü

• Daha hafif ve cebinde daha kolay taşıyabilirsin.
  • Telefon (3G görüntülü görüşme de dahil)
  • D1 video kayıt @ 30 fps ve LED flaşlı 3.2 MP kamera ile.
  • Android OS v2.2 Froyo İşletim sistemi kullanır.
  • Bellek artırımı için microSD kart yuvası bulunur.
  • Normal boyuttaki SIM kartı kullanır.
  • 16:9 geniş ekran.
  • Adobe Flash Player 10.1.
  • DivX / XviD 1080p video oynatma desteği.
  • Bluetooth 3.0 teknolojisi.

Apple iPad'ın Samsung P1000 Galaxy Tab'dan Üstünlüğü

• Daha büyük ve daha iyi ekran,
  • Metal gövde,
  • 25 000'den fazla uygulamalar ile IOS 3.1.3 bunun için yapılmış,
  • Büyük dahili depolama (64GB iPad),
  • Daha iyi pil ömrü,
  • YouTube uygulamasında yüksek kaliteli görüntü akışları.

Samsung P1000 Galaxy Tab ve iPhone 4 ile karşılaştırıldığında Apple iPad

Yaklaşık olarak hangisi diğerinden üstündir? : daha güçlü ya da daha iyi görünümlü. Sizin tablet için gerekenleri anlatıyor. Bazıları GSM olarak kullanması gerekir, bazıları cepte kolay taşınması gerekir, bazılarınada iyi ekran görüntüsü gerekir. Karar sizin! Beğendiğiniz Tablet burada.

Saygılarımla,

Ekli dosyalar