Samsung S8600 Wave 3 İncelemesi: Özellikleri, Fiyatı, Eksikleri, Türkiye, Bada 2.0

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
Samsung üreticisi, Bada 2.0 işletim sistemiyle çalışan 'Samsung S8600 Wave 3' akıllı telefonunu duyurdu. Samsung'un yeni amiral gemisi Samsung S8600 Wave 3, Bada işletim sisteminin üçüncü lideridir. S8600 Wave 3 diğer modellerde olduğu gibi ince bir gövdeye sahip, metal gövde geleneğini sürdürüyor ve 4 inç büyüklüğünde SuperAMOLED ekran kullanıyor. Şirketin Bada 2.0 işletim sistemi, kendisine özel yeni bir ana sürüm ile yaptı ve şimdiden yüksek seviye Androidler karşısında kendi başına bir arayüz sunuyor. Bada 2.0 işletim sistemiyle çalışan 'Samsung S8600 Wave 3' aklıllı telefonunu yakından tanıyabilmeniz için gsmarena tarafından bir video hazırlanmış. Video ile Wave 3'ü daha iyi tanıyabiliriz.

[YOUTUBE]oGghwuA4-oE[/YOUTUBE]

Samsung Wave 3 akıllı telefonu herhangi bir sürpriz yapmadan I9000 Galaxy S modelinde kullanılan tüm zamanların en favorilerilerinden olan 4 inç büyüklüğünde SuperAMOLED WVGA çözünürlüklü ekran ile gelecek.

Samsung S8600 Wave 3 Detaylı Özellik Listesi:

• Genel: GSM 850/900/1800/1900 MHz, UMTS 900/2100 MHz, EDGE şebekeleri.
  • 3G bağlantısı: HSDPA 14.4 Mbps ve HSUPA 5.76 Mbps hızlarında 3G desteği.
  • Boyutlar: 125.9 x 64.2 x 9.9mm ölçülerinde ve 122 gram ağırlığında.
  • Ekran: 4" inç büyüklüğünde 16M-renk SuperAMOLED kapasitif dokunmatik ekran; 480 x 800 piksel çözünürlüğünde, Çizilmeye karşı dayanıklı cam yüzey.
  • İşletim Sistemi: Bada OS 2.0.
  • İşlemci: 1.4 GHz hızında bir işlemciye sahip.
  • Hafıza: 2 GB kullanıcının erişebileceği dahili hafıza, microSD kart yuvası.
  • Kamera: LED flaşlı 5 megapiksel otomatik odaklı kamera, 720p video kaydı @ 30fps'de, VGA video çağrı kamerası.
  • Bağlantıları: Wi-Fi 802.11 b/g/n kablosuz ağ bağlantısı ile WPS desteği ve Wi-Fi Direct (Doğrudan), Bluetooth 3.0 ile A2DP desteği, standart microUSB yuvası, GPS alıcısı ile A-GPS, GLONASS (bölgeye özgü), 3.5mm kulaklık girişi.
  • Diğerleri: NFC desteği,ivmeölçer ekranı otomatik döndürmek ve hareket kontrolleri, yakınlık sensörü, ortam ışığı sensörü, RDS özellikli FM radyo, DivX / XviD desteği, çoklu dokunmatik giriş ve çimdik yakınlaştırma jestleri.
  • Batarya: 1500 mAh pil.

Wave3 S8600 kanıtlanmış özellikleriyle şık görünüyor. Wave 3 yeni Bada 2.0 işletim sistemiyle birlikte Bada App Store uygulamasına zengin içerik eklemiştir. Galaxy S Plus akıllı telefonunda kullanılan işlemcinin aynısını Wave 3'te gördük. 1.4GHz hızındaki işlemcisi en üst seviye performans sunacak.

Ekli dosyalar