Sapphire Radeon 5770 Flex HD Ekran Kartı çıktı (Özellikleri, Fiyatları, Çıkış Tarihi)

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
Sapphire, Radeon HD 5770 Flex getirerek bir kez daha grafik kartı ağını genişletti. Çoğu grafik kartlarının aksine, Radeon HD 5770 Flex ilk grafik çözümü DisplayPort izler ya da aktif adaptörleri gerek kalmadan ATI Eyefinity modunda üç ekran destekleyebilir, dört monitörde aynı anda kullanma özelliğine sahiptir. 800 Stream işlemcisi, 128 bit bellek arayüzü 850MHz GPU saat, GDDR5 VRAM 1GB @ 4800MHz entegre ve çift slot soğutma sistemi ile birlikte geliyor. Kart da DirectX 11 ve CrossFireX içeren en son teknolojisini destekleyen çift DVI, HDMI gibi DisplayPort çıkışı bulunuyor. Fiyatlandırma ve çıkış tarihi hakkında bilgilendirme yapulmadı. Bu Ekran Kartının ismini bir kes daha duyduğumu biliyordum ama hatırlamıyordum. Nihayetinde şimdi hatırladım, bu ekran kartı çıkış tarihi ve kendisi duyurulmadan önce, Apple Mac Pro bilgisayarlarında kullanılmasına karar verildi. Apple, Mac Pro'lar için en iyi ekran kartını seçmiş gerçekten büyüleyici bir ekran kartına benziyor.

Ekli dosyalar