[SIMUNLOCK] iPhone 5/4S iOS 6.1.3 R-SIM8 Gevey Kart

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
#1
iPhone 5 ve 4S'te Uzun zamandır beklenen gelişme yaşandı, R-SIM8 ismiyle kendini duyuran yeni bir Gevey SIM piyasalara girdi. Gevey R-SIM8 ile iOS 6.1.3 versiyonlu telefonlar açabiliyor. Üstelik DÜnya, Ülke Operatör farketmez, hertürlü operatörde çalışıyor. Kullanımı da çok kolay, fiyatı uygun. Bir kaç adımda iPhone'nizin sim kilidini kaldıran bu yebi gevey yöntemine 80 TL parakende fiyatıyla sahip olabilirsiniz. Ayrıca toptan alımlarda daha uygun bir fiyat ile burdan satın alınabilir.

R-SIM8 SMART iPhone 5/4S Unlocking & Activation SIM Ne işe yarar?

R-SIM 8 kullanımı oldukça kolay, R-SIM 8 sayesinde iPhone 5/4S telefonlarının Unlock kilitlerini akıllı bir menü ile tüm iPhone sağlayıcıları ve tüm 2G/3G/4G 64k SIM kart ağlarını, 128 ve 256k SIM kartları destekler.

[YOUTUBE]rwjvX6PzqRQ[/YOUTUBE]

SETTINGS + PHONE + SIM APPLICATION + SELECT CARRIER + REBOOT

R-SIM 8 kullanmadan önce, iPhone 4S iPhone aynı zamanda Nano sim kartı kullanmak gerekiyor R-SIM8 ve Wifi ile AKTİF olduğundan emin olun. Eğer 2G GSM (CMCC) SIM Kart kullanmak istiyorsanız, R-SIM kartları tüm IOS5-6.1.3, hiçbir jailbreak, hiçbir yama destekler. Sadece taşıyıcı Tamam seçeneğini seçin.