Sl3 unlock yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaslar elimde boxlarin hepsinden mevcut
Sl3 unlock yapmak istiyorum saydirarak ama bir türlü
basarili olamiyorum elimdeki pc ile grafikkarti HD5970
acaba fenixkey ile yada cycloneboxlan Sl3 unlock yapan varmi
eger varsa buraya nasil yapildigini yazarsa memnun kalacam
hepinize saygilar

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
Cevap: Sl3 unlock yardim

Mx Key/ Fenix Key / MT Box / Cyclone Box / UB gibi araçlarla elinde bulunan ekran kartı üzerinden 1 cihazı 24 saate unlock yapabilirsin.

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini

MX-Key İslemi: BB5>>Service>>IMEI & Security>> Online Logger>>Login>>Read Phone IDs>> Calcuate Codes dedikten sonra kaydettigin dosyayı göster. PC gücüne baglı olarak hesaplama yapılır.

Çift ATI HD 5970 ekran kartı ile bu islemi 12 saatte yapailirsin.

sagol senin verdigin bilgiye göre yaptim mxkey yapti cyclonebox biraz sorun yaratiyo
bugün duyduguma gore DM3 clipin copyasini yapmislar sorunsuz calisiyormus saygilar

nokia e73 aldım. sim kiliti. program ekran kartı ile çalışıyormuş. bu telefonun sim kilidini nerede kırdırabilirim.

SL3 unlock için 16 adet pc den oluşan sistem topladım bu konu hakkınd abilgi almak isteyen arkadaşlar yada SL3 cihazlarını unlock yaptırmak isteyen olursa iletişim oscifatih28@hotmail.com yada 0 506 855 30 60 nolu telefondan iletişime geçebilirler
Yerimiz ankaradadır başkaları gibi birilerine yaptırmıyorum adetli gönderimlerde indirim söz konusudur Cihazın SHA dosyasını göndermeniz yeterlidir en gec 24 saatte teslim edilir

İletişim oscifatih28@hotmail.com
Tel : 0 506 855 30 60

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...