Sony Alpha DSLR-A560 fotoğraf makinesi incelenmesi (Özellikleri, Fiyatı

Pratik

İmparator
#1
Sony'nin yeni dijital Alpha DSLR-A560 fotoğraf makinesi çevrimiçi mağazalar üzerinden ön sparişler alınmaya başlanıldı. Güçlü BIONZ görüntü işlemcisi sahip modelde 3 inç LCD ekran, SD / SDHC kart yuvası, USB 2.0 portu, bir 14,2 megapiksel Exmor APS HD CMOS sensör, HDMI çıkışı ve 1080p Full HD video kayıt gibi genel özelliklere sahip. Alpha DSLR-A560 satış fiyatı ise 649,99$ olarak belirlenmiş.
Alpha DSLR-A560 özelliklerini aşagıda bulabilirsiniz.14,2 MP Çözünürlük
Bu kameranın 14,2 MP çözünürlük inanılmaz ayrıntılı ve muhteşem büyütme için yapar. Sony Exmor CMOS görüntü sensörü sağlar state-of-the-art yanıtı. Büyük APS-C format yüksek duyarlılık ve anlamı güçlü derinliği odak kontrolü.

Duyarlı Hızlı Çekim

Focus α560's 15 noktaya otomatik odaklama bir konu çabuk sensörü. Capture spor belirleyici an ya da bir hızlı çekim hızı ve en fazla 7 kare (fps) hız öncelikli modunda sürekli çekim ile ideal bebek fotoğrafı olsun. Ayrıca, en fazla 3 Hızlı Oto Fokus Live View ile fps hızında çekebilirsiniz.

3D Panorama Shots Stunning
Capture geniş doğal manzaralar ve muhteşem 3D 16:09 atış. panorama karşısında süpürüp gibi, kamera kayıtları ayrı sağ göz ve manzara canlı uyumlu 3D televizyon gelsin sol göz görüntüler.

Üstün Görüntü ve Detay
A 14,2 megapiksel Exmor APS HD CMOS görüntü sensörü ve BIONZ görüntü işleme motoru ISO 12800 (ISO 25600 Multi Frame Noise Reduction modunda at) çekim yüksek hassasiyet ile önemli ölçüde geliştirilmiş görüntü kalitesi sunuyor. Ayrıca, ayrı renk ve parlaklık işleme ince ayrıntıları bulanık olmaksızın yüksek hassasiyet çekimlerinde gürültü azaltır.

Full HD 1080/60i filmler
DSLR-A560L 1920x1080/30p ve 1920x1080/60i kayıt olarak Full HD video yakalar ve bir çok yayını ve kablolu HDTV kanalları tam olarak aynı çözünürlük ve kare hızı ile çok az DSLR biridir. Ayrıca 720p web dostu MP4 formatında HD video kayıt seçeneği var.

Daha Duyarlı Live View
A560 gibi Hızlı Oto Fokus Live View modunda optik vizör modunda olarak cevap veriyor. diğer kameraların aksine, A560 optik vizör için aynı "faz" Live View için otomatik odaklama kullandığı olmasıdır. diğer Live View sistemleri sınırlı olsa da, Sony'nin mükemmel bir performans sergiliyor her zaman bile elde çekim konum da çocuklarını ya da evcil hayvan gibi hareketli nesnelerin peşinde.

Multi-Frame NR
flash olmadan inanılmaz düşük ışık çekim. Kameranın ikinci bir kısmını altı görüntüleri yakalar. altı, o gürültü bir azalma ISO iki ek adımlar eşdeğer tek bir görüntü oluşturur verileri birleştirmek. Hassaslık seçilebilir ISO 25600 için. (Konular hala önerilir.)

Manuel Fokus Check Live View
makro ve tripod çekim kritik odaklanın, DSLR-A500 de Manuel Fokus Live View kontrol sunuyor. Geçici 7x ve 14x 1x görünümünde LCD% 100 çerçeveleme gösterileri sırasında son derece ince ayrıntılara odaklanmak olanak görüşlerini yakınlaştırma.

AUTO + (Gelişmiş Auto) modu
temiz, daha dinamik resimleri ve daha az çekim cevapsız al. Birleştirir ve basitleştirir Sony akıllı teknolojiler, kamera otomatik olarak doğru sahne modunu tanır, daha sonra hızlı bir şekilde vurur ve daha fazla açıklık, optimum dinamik aralık 6 atış katmanlama teknolojisi kullanarak Auto HDR teknolojisi ve düşük görüntü gürültüsü kullanarak görüntüler üretmek için altı çekim birleştirir.

Yüz algılıma Teknolojisi

DSLR-A560 Quick AF Live View ile çekim artırır, ve beyaz dengesi yüzleri tanıma ve doğru odaklama, pozlama uygulayarak en iyi atış yardımcı olur Yüz algılama teknolojisi.

Smile Shutter Teknoloji

A Quick AF Live View geliştirme, Smile Shutter otomatik atış konuyu gülümsüyor çekmek için kamera sağlar. Bu Hızlı Oto Fokus Live View ile spontan anlarını yakalamak için çalışır.

Tiltable 3,0 "LCD ekran
3,0 "LCD 921.000 piksel ve Sony'nin Clear Photo LCD ekran teknolojisine sahiptir. Bu ve yüksek ve düşük açılı çekimler çerçeveye LCD aşağı veya yukarı 90 derece tilts yardımcı olur. 1
yakın
Lütfen Dikkat: Görüntülenebilir alan çapraz ölçülür

Sürekli çekim için 7 Up FPS
Hız Öncelik modunda saniyede 7 kare kadar spor belirleyici an yakalayabilir veya ideal bebek fotoğrafı olsun. Ayrıca, en fazla 3 Hızlı Oto Fokus Live View ile fps hızında çekebilirsiniz.

Auto HDR Kamera Into oluşturulmuştur

High Dynamic Range (HDR) fotoğrafçılık bir atış içine iki poz birleştirerek daha sahne kontrast yakalar. DSLR-A560 Auto HDR vardır şiddetli backlighting ve diğer yüksek kontrastlı sahnelerde işlemek için yaptırılmıştır.

Dynamic Range Optimizer
Dynamic Range Optimizer aydınlatmalı konu ve kurtarır detayları gölgelere gizlenmiş sonuçları geliştirir. Gelişmiş DRO daha doğruluğu dinamik alan-by-alan ayarlar ise Normal DRO, detay hızlı atış-to-shot tepki süresi için standart gama eğrileri kullanılarak geliştirir.

SteadyShot INSIDE Stabilization
Görüntü sabitleme sen kamera titremesini telafi tarafından bulanık olmayan çekim yardımcı olur. SteadyShot INSIDE görüntü sabitleme kamera gövdesi içine inşa edilmiştir.

Smart Teleconverter 2x Zoom Digital
Hızlı Oto Fokus Live View modunda optik dijital zoom ile lensin zoom uzatabilirsiniz. 1.4x deki Tek dokunuşla zoom ikinci bir dokunuş gelişmeler zoom 2x süre. orada resim kalitesi hiçbir bozulma yüzden sistemi 01:01 temelinde piksel üretir.

Güçlü Birlikte verilen yazılım
DSLR-A560 Image Data Converter SR, Görüntü Veri Lightbox SR ve Picture Motion Browser (PMB) içeren kapsamlı bir bilgisayar yazılımı ile donatılmıştır.

BIONZ görüntü işlemcisi
Sony'nin BIONZ görüntü işlemcisi kadar ISO 12800 duyarlılığı yüksek çözünürlüklü ve düşük gürültü fotoğraflar sunmak için renk gürültü azaltma kullanır. Büyük Ölçekli Tümleşik (LSI) devresi de hızlı veri-yoğun görüntüler üzerinde hızlı tepki için işleme sağlar.

Yardım Kılavuzu ve Grafik Ekran
Bir ekranda Yardım Kılavuzu ve Grafik Ekran bilgilendirici gelişmiş kamera fonksiyonlarının hazır referans sağlar. Grafik Ekran yanı sıra her fotoğraf sonuçları vardır etkisi diyafram ve çekim hızı arasındaki ilişkiyi açıklar iken Yardım Kılavuzu kamera modları ve ayarlarını anlatıyor.

HD için HDMI çıkışı görüntüleme
Bağlayın kamera uyumlu bir HDTV ve yüksek tanımlı görüntüleri oynatmak. DSLR-A560 bir HDMI çıkış içermektedir. BRAVIA Sync sistemi ile uyumlu Sony BRAVIA HDTV'lerin ile kamera oynatma televizyon uzaktan kullanarak kontrol izin çalışır. 4
yakın
Lütfen Dikkat:

HDMI kablosu gerekli ayrıca satılır

Eye-Start Autofocus

Kamerayı gözünüze yükseltilir olarak maksimum hızı için, Eye-Start Autofocus en kısa sürede odaklanarak başlar.

15-Nokta AF sensör

durumlar geniş bir yelpazede altında en iyi çekim almak için, A560 dört esnek çekim kompozisyonu için yapmak puan yardımcısı ile 11 AF nokta kullanır. Üç çapraz sensör hassasiyeti en üst düzeye çıkarmak.

Dahili Otomatik Pop-Up Flaş
daha etkili ateş yardımcı olmak için, dahili flaş otomatik olarak açılır ve aynı zaman kamerayı belli sahne seçme modu ayarlanır gerekli ateşler. Flash da) bir kablosuz aksesuar flaş (ayrı satılır tetikler. Entegre bir hot shoe) aksesuar yanıp söner (ayrı satılır çok çeşitli seçenekler aydınlatma genişleme sağlar.

Low Noise İşleme Sensör
Kamera, düşük ışık bile, Exmor görüntü algılayıcı gürültü azaltma hakkının iki aşamada kısmen sayesinde temiz fotoğraflar sunar.

RAW görüntü yakalama
kompakt JPEG dosyaları veya ultra-yüksek kaliteli RAW dosyalarını ya da her ikisi olarak kaydeder Resimlerinizi. RAW önce görüntüleri kaydetmek resimler de-mosaicing, beyaz dengesi, netlik ve renk geliştirme. Bu PC'nizde görüntü artırılması için azami enlem korur.

Anti-Dust Teknoloji
Anti-Dust Technology CMOS temiz, sürekli daha iyi fotoğraflar elde görüntüleyicisi yardımcı olur. Öncelikle statik-free kaplama CMOS filtre toz püskürtmek yardımcı olur. Sonra titreşim kamerayı otomatik olarak kapanır her CMOS toz dislodges.

Pilin Shots için 1050 kadar hayat
tek bir şarjla (optik vizör modu) ne zaman tam olarak şarj ve Sony Stamina pil ile 560 çekim (Live View modu) kadar sürebilir kadar 1050 çekim atın. Sony'nin InfoLITHIUM pil sistemi güç kalan yüzde görmenizi sağlar, siz güven içinde çekim tutabilir böylece. 5
yakın
Lütfen Dikkat:

Gerçek sonuçlar ürün ayarlarına, kullanım alışkanlıkları ve çevre koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

PhotoTV HD Uyumluluk
PhotoTV HD uyumluluğu otomatik olarak yüksek çözünürlüklü küçük uyumlu bir Sony BRAVIA ® ® HDTV görüntüleme için optimize oluşturmanıza olanak tanır. 6
yakın
Lütfen Dikkat:

İşleri diğer BRAVIA Sync veya Theatre Sync ile HDTV'lerin HDMI arayüzü üzerinden bağlanır etiketli

Altı Alan Seçimi Modu
Eğer vurulmaz yardımcı olmak için, Sahne Seçimi Modu ortak çekim durumlar için kamera ayarlarını optimize eder. Sadece Portre seçmek için Mod Kadranını, Manzara, Makro, Spor, Günbatımı ve Gece Görüşü modları.

Indeksi ve Slide Show Ekran

Hızlı bir şekilde fotoğraf 4 kullanarak - veya 9 kare indeks görünümler veya fade-in/fade-out etkisi ile otomatik slayt gösterisi olarak gözden geçirin.

Çift Medya Yuvaları
Memory Stick PRO-HG ve SD / SDHC medya (ayrı satılır).

Garanti
Garanti Süresi: 1 Yıl Parts & Labor.
 

Ekli dosyalar

hüseyin63

Moderator
Global Moderatör
#2
Cevap: Sony Alpha DSLR-A560 fotoğraf makinesi incelenmesi (Özellikleri, Fiyatı

harika bir makinaya benziyor