Sony Ericsson XPERIA Neo: Özellikleri, Fiyatları, Çıkış Tarihi

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
#1
Daha önce Halon olarak bilinen Sony Ericsson XPERIA Neo, 10 gün sonra resmiyete kavuşacak. Sony Ericsson bu sene MWC önce sırları tutarak tamamen başarısız oldu. Bu 13 Şubat'ta meydana yeni bir şey bırakarak, Neo aynı yolu almıştır. Elimizde önizleme olarak şuanda sadece birkaç fotoğraf vardır. Yeni resimleri bir kez daha Vivaz esque tasarımını onaylıyor. Sony Ericsson XPERIA Neo


Sony Ericsson XPERIA Neo

XPERIA Neo ile Arc arasında görüşler çok benzer olmalıdır, 854x480 piksel çözünürlük, 1GHz işlemci ve Adreno 205 grafik hızlandırıcı işlemci, 512MB RAM ile next-gen Snapdragon platformu, Exmor R algılayıcıya sahip 8 megapiksel kamerası LED flaşlı ve 720p video kayıt yeteneklerine sahip, 4-inçlik LED aydınlatmalı LCD (Reality) dokunmatik ekran, 1.3 veya 2 MP video çağrı kamerası ve zengin bağlantı paketi dahil. HDMI bağlantı noktası.


Sony Ericsson XPERIA Neo

Daha önce söylediğim gibi, Neo ayrıca Vivaz 2 olarak da bilinir. XPERIA Arc modelinde kullanılan özelleştirilmiş UI'ın uygulamalarının aynısı ile yepyeni bir Android 2.3 Gingerbread ile gelecek.


Sony Ericsson XPERIA Neo Gingerbread 2.3 Android ile çalışır

Sony Ericsson XPERIA Neo Barselona'da 13 Şubat'ta açıklanacak. Fiyatlandırma hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır.
 

Ekli dosyalar