Sony NEX-VG10 Değiştirilebilir Lensli HD Video Kamera (Özellikleri, Fiyatı, Resimler)

Pratik

İmparator
#1
Sonunda Sony'den beklenen oldu ve küçük kameralar sınıfında büyük algılayıcılı ilk modeliniduyurdu. Panasonic daha önce davranmıştı ama nedense Sony “ilk biziz” demiş basın bülteninde. Kamera önceden duyurulan NEX serisi fotoğraf makineleri üzerine kurulmuş olan video kamera 14 milyon piksele sahip APS-C bir algılayıcıya sahip olan kamera Sony’nin sloganı ile “harika bir derinliğe sahip mükemmel HD görüntüler” üretmek için yaratılmış. E mount merceklerini destekleyen kamera bir adaptörle DSLR merceklerini de kullanabilecek. 12800 ASA ya kadar gidebileceği iddia edilen kamera AVCHD formatını kullanıyor. En fazla 60 kareye çıkabilen NEX VG10 profesyonel ses girişine sahip değil diyebiliriz. Saniyedeki en yüksek veri miktarı 24 Mbps (Canon EOS 5D MK II’de 39 Mbps). NEX-VG10 ekstra büyük ExmorTM APS HD CMOS sensör, güçlü BIONZ görüntü işlemcisi, 3.0-inç Xtra Fine LCDTM dönebilen ekran, SD / SDHC / SDXC / Memory Stick PRO DuoTM kart yuvası, 14 megapiksellik dijital görüntülerin yanı sıra 1920 x 1080p Full HD video yakalama gibi özelliklere sahip olan makinenin Türkiyeye gelmesi merakla bekleniliyor.
Sony NEX-VG10 Değiştirilebilir Lensli HD Video Kameranın Fiyatı ise: 1,999.99$
Teknik Özellikler (Anlatımlı):


Değiştirilebilir Lensler
NEX-VG10 uyumlu Sony'nin E-sessiz çalışma ve AF yanı sıra Sony / Minolta A-objektiflerde ile video çekimi için optimize edilmiştir küçük, hafif lenslerin seri montaj (üzerinden isteğe bağlı LA-A-adaptörü EA1) için yaratıcı seçenekler bir dünya açın.

Exmor HD CMOS Sensör APS
Bu Sony standart ölçü α DSLR içine inşa aynı sensörü biçimidir. Konvansiyonel kameralar yaklaşık 19.5 kat yüzey alanı ile Exmor APS HD CMOS sensör alan sığ bir derinliğe bir esinti ile sinematik video getting yapar!

Quad Kapsül Mekansal Dizi Stereo Mikrofon
Yüksek kaliteli video yüksek kaliteli ses gerektirir. Dört Kapsül Mekansal Dizi stereo mikrofon içeren hassas olağanüstü front-side yönelme ve stereo ayrımı sağlamak için mikrofon kapsül yerleştirilmiş dört.

Saniyede kadar 7 Çerçeveler Hala Görüntüleri 14 MP
Zevk inanılmaz DSLR kalitesi detay ve netlik hala 14MP görüntüleri ile ve hatta 7fps kadar sürekli çekim hızı ile hızlı hareket dizileri yakalamak.

E-SEL18200mm OSS Zoom Lens Mount
Sony E-Dağı 18-200mm objektif 11x üstün çok yönlülük için oran ve 27mm-300mm etkili odak uzaklığı (35mm eşdeğeri) zoom sağlar. video çekmek için yapılmış, aynı zamanda ergonomi ve işlerliğini bir Handycam video kamera ile çıkarılabilir lens esnekliğini veren Aktif Modu ile Optical SteadyShot görüntü sabitleme ile birleştiğinde sessiz otomatik odaklama sistemi içerir.

Kabul α DSLR A-Lensler montaj
A-A-lens ve lens milyonlarca kurulu baz dünya çapında (manuel montaj Minolta 27 güncel modelden oluşuyor sistemi lensler, onlarca monte α tam seçim takmak, LA-EA1 adaptörü (ayrı satılır) kullanarak odak ve sadece çekim tam açık diyafram).

Sony Vegas Movie Studio Platinum 10 HD
Bir profesyonel gibi dramatik HD filmler için gereken her şeyi - indirmek üzerinden ücretsiz olarak dahil, Sony Vegas Movie Studio Platinum HD 10 kolayca video efektleri, arka plan müziği, başlık, metin, geçişler ve daha eklemenize izin verir. bir program kullanımı kolay tüm - DVD, Blu-ray Disc ortamı üzerinden paylaşın kreasyonlar veya web'e yükleyin. (Internet bağlantısı olan bilgisayar gereklidir. Mac OS desteklenmiyor.)

Aktif Modu ile Optical SteadyShot
Aktif Modu ile Optical SteadyShot görüntü dengeleme şaşırtıcı akıcı video sunmak için kamera titremesinin büyük derece dengeler.

Aktif Modu görüntü sabitleme özelliği sadece SEL18200 objektif içindedir.

AVCHD Video 24Mbps kadar
NEX-VG10 AVCHD codec çok Blu-ray formatı ile uyumlu olduğu için Blu-ray Disc ortamına kayıt için inanılmaz netlik ve detay için ideal 24Mbps kadar tam 1920 x 1080 yüksek çözünürlükte video yakalayabilir.
(High Definition AVCHD diskleri. AVCHD görüntüleri içeren DVD medya uyumlu bir Blu-ray Disk oynatıcı / kaydedici verilen yazılım veya Playstation3 cihazlar ile PC üzerinde oynanabilir. DVD medya standart DVD medya, verilen yazılım ve uyumlu bir PC kullanılarak oluşturulan DVD oynatıcı ve medya çıkarır ve başarısız olabilir uyarı olmadan içeriğini silmek Mayıs AVCHD görüntüleri içeren, standart DVD tabanlı oyuncular ile kullanılmamalıdır.)

3,0 "Xtra Fine LCD 180 ° Dönebilir Ekran (921K nokta)
Bu güzel, 921K-yüksek çözünürlüklü ekran parlama azaltarak daha doğal, gerçekçi renkler ve parlak ortamlarda daha kolay izleme teslim kameranın 3.0 inç Xtra Fine LCD ekranı ile son derece yüksek kontrast ve parlaklık getiriyor TruBlack teknoloji özellikleri, nokta. Dönebilen ekran Ayrıca, farklı çekim pozisyonlarda LCD kolay görüntüleme için izin verir.

Yaratıcı Kontrol AF / MF Anahtarı
Eğer video veya fotoğraf çekim olsanız, dahil 18-200mm lens oto sessizce ve hızlı bir şekilde ele alınacak. Ancak, MF kullanmak istiyorsanız, bu basit anahtarı sürücü koltuğuna size koyacağız.

Oto HDR (Fotoğraf Modu)
High Dynamic Range (HDR) fotoğrafçılık biri inanılmaz atış için onlardan / gölge detay iyi vurgulayın birleştirerek, daha sonra farklı pozlama değerleri ile çok hızlı bir şekilde üst üste üç çekim alarak işleyebilir bir tek dozun fazla sahne kontrast yakalar. Ideal durumlar için nerede ağır arkadan aydınlatma ve diğer yüksek kontrastlı sahnelerde mevcut. (Önerilen hala konular için.)

Anti Motion (Fotoğraf Modu) Blur
Mükemmel bir telefoto lens ile yetersiz ışık ya da durumlar için, Anti Motion Blur modu her görüntünün en iyi alınması ve üstün netlik ve detay ile tek bir görüntü oluştururken, bölünmüş ikinci 6 ardışık çekim alacak. Ideal düşük ışık koşullarında hedefin hareket etmesinden en aza indirmek için.

Handheld Twilight (Fotoğraf Modu)
Aksi neredeyse imkansız olurdu bir görüntü oluşturmak için hepsini birleştirerek sonra 6 ardışık çekim alarak sabit bir konu çekerken Büyük akşam veya kat az mevcut ışık ile çekim için, Handheld Twilight modu kamera titremesinin etkisini azaltacaktır.

Mic / Kulaklık Jacks
Adanmış mikrofon ve kulaklık girişi ses izlemek için (ses kayıt saptamak için shotgun mikrofon ECM-CG50 gibi) harici mikrofonlar eki ve kulaklıklar için izin verir.

Video ve tam Manuel Kontrol Hala Çekim
kullanışlı kısayol tuşları ve jog dial ile Iris, Perde Hızı, Kazanç, Beyaz Dengesi tam manuel kontrol ile, en iyi atış almak için hemen her türlü aydınlatma koşulu adapte edebilecektir.

Yaratıcı Style Modu
kamera altı terbiye tarzı ile resimlerinizi süreçleri Kontrol nasıl: Standard, Vivid, Portrait, Landscape, Sunset ve B & W Eğer, doygunluk, hatta ince ayar kontrast ve kişisel zevkinize göre netlik.

Kontrol Tekerlek Kısayol Tuşları
topuzlar, düğmeler ve aramalar ile kıl kameraların aksine, NEX-VG10 Kontrol Tekeri ve stratejik Hot Keys yerleştirilmiş basit bir dönüş ve tıkla özellikler. O, derli toplu, zarif ve sezgisel.

BIONZ görüntü işlemcisi
Kameranın beyinleri Sony'nin BIONZ görüntü işlemcisi bir rafine versiyonudur. Onun chroma gürültü azaltma yüksek ISO değerlerinde dahi yüksek çözünürlük, düşük-gürültü fotoğraflar sunuyor. Aynı zamanda hızlı 6-image katman ve veri-yoğun 14.2 megapiksel görüntü kadar 7fps sürekli çekim için işleme sağlar. BIONZ görüntü işlemcisi, yüksek kalitede video kayıt 24Mbps sağlayan Veri Gürültü Azaltma, Faster Görüntü İşleme ve Veri Sıkıştırma sağlar.

Çift Aksesuar Tripot (Alpha Sıcak / Universal Soğuk)
Çift aksesuar ayakkabı shotgun mikrofon ve harici flaş aydınlatma da dahil olmak üzere her iki fotoğraf ve video çekimleri için birçok aksesuar ile kapıyı açın.

Dinamik Aralık Geliştirici (DRO)
Dynamic Range Optimizer detayların koruyarak gölgelerde gizli aydınlatmalı konular ve kurtarır detayları ile sonuçları geliştirir. Ayarlarını beş işletim seviyesi ve Kapalı seçimi ile otomatik, Seviye içerir.
HD görüntüleme için HDMI çıkışı
Kamera HDMI çıkışı (mini-HDMI-HDMI kablosu dahil değildir) aracılığıyla uyumlu HDTV keyfini HD filmler ve hala çarpıcı görüntüler.

Sekiz Beyaz Dengesi Modu
Bu yardım belirli çekim durumları için kamera optimize ederek vurulmaz. Otomatik, Günışığı, Gölge, Bulutlu, Ampul, Floresan, Flaş ve Özel modlarından birini seçin.

25 noktaya otomatik odaklam
a
Yirmi beş AF noktası doğru konusu çerçevenin merkezine uzak olsa dahi odaklama için, sahne çok geniş bir alanı kapsamaktadır.

Anti-Dust Teknoloji
Anti-Dust Teknoloji sürekli net görüntüler elde, CMOS sensörü temiz kalmasına yardımcı olur. Doğum Öncelikle statik-free kaplama sensörünün düşük geçiş filtresi toz püskürtmek yardımcı olur. Daha sonra titreşim otomatik video oturumları arasında objektif değiştirirken, özellikle sensör toz dislodges.

Medya Kart Yuvası
Düşük maliyetli, uygun depolama ve görüntü paylaşımı için, fotoğraf makinesi kabul Memory Stick PRO Duo / Memory Stick PRO-HG Duo ve SD / SDHC medya (Class 4 veya üstü önerilir). (Hafıza kartı gereklidir. Tüm ayrı ayrı satılır.)
 

Ekli dosyalar