tüm admin ve üye arkadar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar bu sitede çok şeyler paylaştık bazan sert tepkilerimde olmuştur ama bunda kesinlikle art niyet yoktu eğer istemeyerkte olsa sizi kırdıysam özür dilerim çoğunuza emek ve bilgi verdim çoğunuzunda emeğini ve bilgisini kullandım eğer hakkım geçti ise hepinize helal olsun sizde hakkınızı helal edin.
admin arkadşlardan ricam mod. görevmi bu işi daha iyi yapbilecek arkadaşlardan birine devretmesini rica ediyorum.
SAYGILARIMLA

C

cepteknik22

Guest
Cevap: tüm admin ve üye arkadar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ben biliyorum senin kesinlikle art niyetin yok ustam pırlanta gibi adamsın işininde en iyisini yaptın ve gayret ediyorsun seni tebrik ediyorum mod görevini seve seve senden devr alırım ve en iyisi yaparım saygılarımla

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini

Mod görevi cepteknik22 adlı arkadaşımıza devr edilecektir.

C

cepteknik22

Guest

çok teşekkür ederim işimin en iyisi yapacağım.

hüseyin63

Moderator
Global Moderatör

arkadaşlar bu sitede çok şeyler paylaştık bazan sert tepkilerimde olmuştur ama bunda kesinlikle art niyet yoktu eğer istemeyerkte olsa sizi kırdıysam özür dilerim çoğunuza emek ve bilgi verdim çoğunuzunda emeğini ve bilgisini kullandım eğer hakkım geçti ise hepinize helal olsun sizde hakkınızı helal edin.
admin arkadşlardan ricam mod. görevmi bu işi daha iyi yapbilecek arkadaşlardan birine devretmesini rica ediyorum.
SAYGILARIMLA

haklısın ustam bu işi en iyi şekilde yapacak vakti olan bir arkdaşa devresilde iyi olur benden yana sorun yok vakit buldukça konuları cevaplarım herkese hayırlı işler bol kazançlar

C

cepteknik22

Guest

mod görevimi çok iyi yapacağım güvenin emin olun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...