Tak çalıştır GEVEY de adet te uygun fiyat fiyat özelden verilecektir.

Pratik

İmparator
#1
Tak çalıştır GEVEY de adet te uygun fiyat fiyat özelden verilecektir.

Burdan temın ede bilirsiniz


GEVEY NEDİR?

GEVEY yurtdışından gelen iPhone akıllı telefonların sim kilidini açan bir aparattır. Taahhütlü olarak tek bir hat üzerine alınmış olan iPhone cihazlar için kullanılır. O hat haricinde başka hatları da açarak çalışmasını sağlar.GEVEY Nedir? Ne İşe Yarar ve Nasıl Çalışır

Apple’dan veya GSM Operatörlerinden taahhütlü alınan iPhone‘ların sim kilidi olduğu için cihaz ücreti aylık olarak faturanıza yansıtılarak tahsil edilir. Bu durumda son model iPhone‘a ucuz bir şekilde sahip olmuş olursunuz. Bu durumda aldığınız operatör de sadece kendi operatör hatlarıyla çalışması için bir dizi işlem yapar cihazınıza. İşte bu durumdan sonra sadece o operatörün hattını kullanabilirsiniz. Başka hatları taktığınızda yandaki gibi SİM GEÇERLİ DEĞİL uyarısını alırsınız.

Yurtdışından gelen iPhone‘unuz varsa ve sim kilitli geldiyse, GEVEY‘e ihtiyacınız var demektir. GEVEY sim kilitli telefonlarınız sim kilidini açmaktadır.

İMSİ Kodu Nedir? GEVEY ile Bağlantısı Nedir?

Her operatörün bir kodu vardır. Bu koda İMSİ KODU denir.

IMSI = International Mobile Subscriber Identity

Mobil sistemlerin kullandığı temel numaradır. 7 karakterdir.
Numaralandırma şekli şöyle:

İlk 3 rakam: ülke Mobil Calling Code (MCC) – Türkiye için 286
Diğer 2 rakam: Mobil Network Code (MNC): GSM operatorunun ülke içindeki kodu – Avea=03
Sonuç: MCC – MNC
286 03 xx

Bu İMSİ KODU kilitli operatörünüzün baseband yardımıyla okunmasını sağlar ve eğer sim kilitliyse İMSİ Kodu doğrulanmaz ve iPhone’unuz SİM GEÇERLİ DEĞİL hatasını verir.

İşte bu imsi kodu uyumsuz olmasıyla GEVEY devreye girer ve içine taktığınız sim kartınızın İMSİ KODUNU değiştirerek iPhone’unuzun kilitli operatör kodu olarak tanıtarak cihazınız sim kartınızı okumaya başlar.

Tabi buradaki en önemli nokta tüm bu işlemler olurken firmware dosyası vasıtasıyla yazılım eşleşmeleri de doğru olmalı. Aksi durumda SİM GEÇERLİ DEĞİLuyarısını almaya devam edersiniz.

İşte bu nedenlerden dolayı biz de TÜM GEVEY ÜRÜNLERİMİZE 1/2/3 YIL GARANTİLER VEREREK müşterilerimizin yaşadığı her türlü sorunda GARANTİ KAPSAMINDA ücretsiz olarak anında iade değişim imkanı sunmaktayız.

Böylelikle iPhone’unuzu sorunsuz kullanabilirsiniz.