Usb Depolama ve Webcam özelliği nereden açılır?

• Konuyu başlatan neowho
  • Başlangıç tarihi
N

neowho

Guest
Telefonun webcam ve depolama özelliğini sanırım biyerden kapattım *#3646633# menüsünü kurcalarken ve şimdi bulamıyorum. Şimdi bilgisayara bağlayınca sadece com3 port olarak ve şarj aleti olarak kullanılabiliyor basit usb kablosu.
Fabrika ayarlarına geri dön yaptım olmadı.
Telefon trident mb 800t ve çip: MT6227

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

?(telefoncuysan bi boxtan format at düzelri değilsen bi tekefoncuya götür çünkü gerçekten bu çin cihazlarının menüsü çok karışık o yüzden çözmek için saatlerce uğraşmak gerek ?(

A

abuzerabi

Guest
Orjinal Yazarı neowho
Telefonun webcam ve depolama özelliğini sanırım biyerden kapattım *#3646633# menüsünü kurcalarken ve şimdi bulamıyorum. Şimdi bilgisayara bağlayınca sadece com3 port olarak ve şarj aleti olarak kullanılabiliyor basit usb kablosu.
Fabrika ayarlarına geri dön yaptım olmadı.
Telefon trident mb 800t ve çip: MT6227

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

SERVİCE MENUYE GİR VE ORADA CİHAZ MENÜSÜ ALTINDA UART AYARLARI VAR UART 2 Yİ KAPALI YAP SORUN ÇÖZÜLÜR.....

N

neowho

Guest
UART 2 yi kapattım ama diğer default UART ayarlarını da yazabilir misiniz?
Çünkü bu sefer de UART Settings altındaki TST kurulumu ve UART kurulumu ayarlarının nasıl olması gerektiğini bilmiyorum.
Bendekiler;
1-TST Kurulumu
USB Port (Diğer seçenekler: Hiçbirisi, UART 1, UART 2, UART 3)
AUTO (Diğer seçenekler:75, 150, ..................,115200, 230400, 460800, 921600)
2-UART Kurulumu
UART 1 (Diğer seçenekler: Hiçbirisi, UART 2, UART 3, USB Port)
AUTO (Diğer seçenekler:75, 150, ..................,115200, 230400, 460800, 921600)

UART Power On / Off
UART 1 (Açık)
UART 2 (Kapalı)
UART 3 (Kapalı)

Bu arada bu ayarlarla sim b çalışmıyor...

S

sweethome055

Guest
ustalarım bende anycool f999 telefon var. ve ben bu *#33646633# den 3 UART ayarını actım yani uart 3 yaptım ve telefon kapandı actıgımda sadece beyaz bi ekran var telefon acılmıyor.
Yardım bekliyorum