Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
#1
Nokia'nın Windows Phone 8 yüklü Lumia telefonlarına hard reset yapmak için aşağıdaki yönerge işinize yarayacak. Bu yöntem bütün Windows Phone işletim sistemli telefonları destekliyor ve Nokia Lumia 920, Nokia Lumia 820, Nokia Lumia 620 Nokia Lumia 720, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 900 telefonlarında başarılı sonuç alınmıştır. Telefonunuz yanıt vermiyorsa veya Nokia logosunda takılı kalmışsa, şunu deneyin: 15 saniye boyunca Sesi alçalt ve Açma/kapatma düğmelerini basılı tutun. Bu, telefonunuzu düzgün bir şekilde yeniden başlatacaktır. Bu işe yaramazsa, işletim sistemini sıfırlamak için sonraki adımları uygulayın.
Uyarı: Telefonunuzun sıfırlanması, telefonunuzu ilk açtığınızdaki durumuna döndürecektir. Kısa mesajlar ve satın aldığınız ve indirdiğiniz (yeniden indirilebilir) uygulamalar dahil telefondaki tüm kişisel içeriğiniz silinecek ve telefonunuz fabrika ayarlarına geri yüklenecektir.Aşağıda, telefonunuzun Ayarlar ekranına erişip erişemediğinize bağlı olarak izleyebileceğiniz iki seçenek yer almaktadır.

Seçenek 1: Hakkında menüsü

  • Telefonunuzun ayarlarına erişebiliyorsanız, bu seçeneği kullanın.
  • Bu seçenek veri kaybına karşı uyarı yapar.
Başlat ekranında, sola kaydırın, Ayarlar > Hakkında > Telefonunuzu sıfırlayın seçeneğini belirleyin.
Seçenek 2: Donanım tuş kombinasyonu

  • Parolayı unuttuysanız veya kaybettiyseniz, bu seçeneği kullanın.
  • Açma/kapatma tuşuna bastığınızda telefon tamamen açılmıyorsa bu seçeneği kullanın.
  • Not: Veri kaybına karşı uyarı yapmaz!
Windows Phone 8 yüklü Nokia Lumia

1. AdımŞarj cihazının bağlantısının kesik olduğundan emin olun.1. Gücü Kapalı duruma getirin.2. Sesi alçalt tuşunu basılı tutun ve şarj cihazını takın, işlem başarılı olursa ekranda bir ünlem işareti (!) gösterilir.
[HIDE]2. AdımArdından, Tuşları aşağıdaki sırayla girin:1. Sesi yükselt2. Sesi alçalt3. Açma/Kapatma4. Sesi alçalt[/HIDE]
3. AdımTelefon sıfırlanır ve otomatik olarak başlatılır. Bu işlem birkaç dakika sürebilir.

Windows Phone 7 yüklü Nokia Lumia

Şarj cihazının bağlantısının kesik olduğundan emin olun.1. Gücü Kapalı duruma getirin.2. Sesi alçalt ve Kamera tuşlarını basılı tutun.3. Açma/Kapatma tuşunu basılı tutun.4. Telefon titreştiğinde açma/kapatma tuşunu serbest bırakın, ancak telefon yeniden başlatılıncaya kadar ses düzeyini azaltma ve kamera tuşlarını basılı tutmaya devam edin.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...