X3 simkart takınca beyaz ekran oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaslar herkese kolay gelsin elimde çok az sıvı teması olmuş bir x3 var gereken temizliği yapıldı program atıldı fakat simkart takınca beyaz
ekran oluyor.önerilerinizi beklyorum . tekrar kolay gelsin..;)

Cevap: X3 simkart takınca beyaz ekran oluyor

sim konnektörünü iyice temizle bide sim entegresi değiş dene tam olarak nerelere sıvı aldıysa oralara müdahele et

sim kart entegresi tam olarak nerde imei etiken kafesini kaldırdım SİM kart bacakları 3tane direncin kapsitenin uclarına gidiyor sıvı boş alndaydı etegreler bile temas etmemiş.oksıt yok sanırım parca degısecek sim hirbiti nerde bunun acaba.x3 le alakalı cok fazla şema yok

bütün yollar sağlam fakat yine aynı acaba bi yerden bi yere kablo atılsa düzülermi.veya sistemin yanındaki entegre degısmesimi gerekecek.

Düzelmedi hala aynı.sorun bütün kudretiyle önümde duruyor. Yardımcı olmanızı bekliyoum.tşk.

aynı sorundan geçen ay benimde başıma geldi cihaz sıvı temasıydı yapmadığım işlem kalmadı ama bi suç olamadım iade ettim

bu sistemin yanındaki parcaya gidiyor sim ayakları 3 aykata sanırım o parça degısek düzelcek sanırım ama imei ile alakalı bi sorun çıkarabilir uyem olabilirmi o parça.bu x3 le alakalı çok az konu açılmış ve yeterrli bilgi yok araştırmaya devam bulana kadar bu işin takipçisi olucagım . yardımlarınızı bekliyorum arkadaslar..şimd tşk..

sanırım bu ekran görüntüsü için . ama olabilir şimdiye kadar ekran hirbitlerinden hiç şüphelenedm kafesi kaldırıp bi bakayım tşk edrm .

bu nokıa x3 pearl diye bi power entegresi var bu c6 ve c7 hariç hangi cihazlarda bulabilirim veya elinde bu entegreden olan varsa benimle irtibata gecebilirmi sistemin hemen yanında kafesin altında imei etiketinin sim yolları bunu altına gidiyor.tşk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...