yeni icat

• Konuyu başlatan 2008 iletişim vejdin
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2

2008 iletişim vejdin

Guest
yokmu arkadaşlar böyle yeni bi şey biraz ilginç olsun yani ne bileyim genelde bildik konular var biraz değişken olmak lazım yani güzel mesajlar olur ne bileyim mesela bi güzel fıkra olur yada yaşan mış tuhaf bi olay olur amaç iş stresinden bazen uzaklaşmak hepte cihazlara kafa yoracak değiliz ya illaki biraz insan diyaloğuna da yönelecez biraz samimiyet gelsin meydana hepimiz kardeşiz sizcede öyle değilmi varsa bi yanlış düzeltebilirsiniz veya fikir verebilirsiniz hayırlı düşünce ve çalışmalar en büyük nimet akıldır şükretmek lazım:..?

vejdin kardeş yerden göğe kadar haklısın gel gör ki iş olmasa da olmuyor arızanın peşine takılıp gidiyoruz bazen neyse...........

madem sen konuyu açtın ilk siftahı da sen yap varsa bildiğin bizimle paylaş nasıl olsa gerisi gelir

A

AsiKiT

Guest
slm herkese ben yenıyım gezıyodum yazın dıkatımı cektı bı cvp yazıyım dedım...askerde komtan temelı cagırır temel düşman sagdan gelse ne yaparsın temel fururim oni komtanım soldan gelse ne yaparsın fururim oni komtanım arkadan gelse fururim oni komtanım peki karşıdan gelse ne yaparsın temel sinirlenıyor komtanım bu devletin tek askeri benmıyim demişş :D :D:D

Cevap: yeni icat

adamın biri birgün ölür oglu hemen hocaya koşar hoca babam öldü öbür dünyada nasıl karşılanır diye sorar. hoca. babanın namazı niyazı varmıydı yok hocam ama cuma gunu öldü yalan dolanı varmıydı var hocam ama cuma gunu öldü haram yermıydı yerdi ama cuma gunu öldü hoca da pekı der oglum cuma günü elemezler ama cümartesi günü anasını bellerler çocugum der

Hayaldunya

Mahmut
Forum Admini
Cevap: yeni icat

adamın biri birgün ölür oglu hemen hocaya koşar hoca babam öldü öbür dünyada nasıl karşılanır diye sorar. hoca. babanın namazı niyazı varmıydı yok hocam ama cuma gunu öldü yalan dolanı varmıydı var hocam ama cuma gunu öldü haram yermıydı yerdi ama cuma gunu öldü hoca da pekı der oglum cuma günü elemezler ama cümartesi günü anasını bellerler çocugum der
hoca dogrusunu demiş :D

Amerikalı mühendis...

‎1950'li yıllarda Amerikalı mühendisler gelmiş Türkiye'ye.. Kayseri'de bir kısım... imar çalışmalarına rehberlik edeceklermiş.. Türkiye'de o zamanlarda yol güzergâhını belirleyecek alet ve eleman yokmuş..
Türk mühendisler eşeği yokuşa sürüyor, arkasından elemanlar şeritmetre çekiyor ve eşeğin ayak izlerine kazık çakıp istikamet belirliyorlarmış.. Bunu gören Amerikalı mühendis pratiği kavrayamamış ve sormuş,
- Ne yapıyorlar böyle?
Türk mühendis cevap vermiş,
- Rampada yolun güzergâhını belirliyorlar.
- Anlayamadım?
- Eşek rampayı en uygun yoldan çıkar, biz de eşeğin izinde kazık çakıp rampada yol güzergâhı belirliyoruz..
Amerikalı katılarak gülmeye başlamış.. Yatışınca da sormuş,
- Peki eşek bulamayınca ne yapıyorsunuz?
Türk mühendis bozuntuya vermeden cevap vermiş,
- Amerika'dan mühendis getirtiyoruz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...